Puste
  • Dołącz do Certyfikat dla Wiarygodnych Firm PL
  • Wszystkie zalety Certyfikatu i Programu Wiarygodna Firma
  • Wszystkie zalety Certyfikatu Wiarygodna Firma
  • Dołącz do Katalogu Wiarygodnych Firm

Konkurs, Certyfikat za darmoWiarygodna Firma PL ogłasza rozpoczęcie konkursu wraz z 1 Stycznia 2015 roku. Od Stycznia każda firma zarejestrowana w Polsce będzie mogła się ubiegać o darmowy certyfikat Wiarygodna Firma PL. Idea projektu ma na celu wyróżnienie firm które świadczą solidnie swoje usługi dla wszystkich klientów oraz odpowiednio troszczą się o swoich pracowników.

Zapraszamy do uczestnictwa w naszym programie wsparcia Polskiej przedsiębiorczości.

Zasady konkursu:
Zasady konkursu i przyznawania nagrody jaką jest Certyfikat Wiarygodna Firma PL są bardzo proste. Nagrodę przyznajemy raz w tygodniu. To oznacza że w jednym roku kalendarzowym przyznajemy maksymalnie do 54 Certyfikatów.

Warunki konkursu:
Certyfikat jest przyznawany firmie która w danym tygodniu zdobędzie najwięcej pozytywnych wpisów/opinii od swoich zadowolonych klientów pod swoją wizytówką zamieszczoną na stronie WiarygodnaFirma.PL.

W następnym tygodniu dla firm które nie zdobyły certyfikatu do nowego rozliczenia wliczają się tylko nowo zdobyte pozytywne opinie. Poprzednie opinie nie są usuwane z wizytówki przedsiębiorstwa ale nie wliczają się do kolejnego konkursu.

Wszystkie opinie podlegają weryfikacji. W przypadku stwierdzenia naruszenia zasad konkursu oraz opinii, dana firma zostanie usunięta z konkursu. Ewentualna wygrana przejdzie na firmę która w uczciwy sposób zdobędzie pozytywne opinie pod swoją wizytówką.

Konkurs odbywa się cyklicznie aż do odwołania.

Strona internetowa konkurs Certyfikat za darmo dla Polskich firm.

Certyfikat Wiarygodna Firma PL Przycisk kontur
Baner informacyjny z listą obsługiwanych banków Polskich
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski
FaceBook Page
Google+