Puste
  • Dołącz do Certyfikat dla Wiarygodnych Firm PL
  • Wszystkie zalety Certyfikatu i Programu Wiarygodna Firma
  • Wszystkie zalety Certyfikatu Wiarygodna Firma
  • Dołącz do Katalogu Wiarygodnych Firm
Wiarygodnafirma.pl >> Kategorie >> >>

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomościPodwyżki cen towarów

Czekają nas podwyżki cen towarów które kupujemy w sklepach. Po ponad 20 miesiącach deflacji, do władzy wraca inflacja. Wszystko przez wzrost ceny ropy naftowej w obliczu podpisania porozumienia o wprowadzeniu limitu wydobycia tego surowca.


guzik więcej
Benzyna po 5 zł na święta

Niestety wszystko wskazuje na to że za benzynę na święta Bożego Narodzenia będziemy płacić około 5 złotych za litr. To efekt porozumienia państw zrzeszonych w kartelu OPEC, spadku na wartości złotówki oraz referendum we Włoszech.


guzik więcej
Porozumienie kartelu OPEC

Państwa zrzeszone w kartelu OPEC doszły do porozumienia w sprawie ograniczenia wydobycia ropy naftowej i dostarczania jej w ustalonej ilości na rynek. Ograniczenie wydobycia o 750 tysięcy baryłek dziennie.


guzik więcej
Referendum we Włoszech

Włoski premier Renzio, niedawno ogłosił referendum w którym obywatele mieli zdecydować o poparciu dla zmian konstytucji we Włoszech. Jednak głosowanie poszło nie po myśli już byłego premiera. Podał się on do dymisji po ogłoszeniu wstępnych wyników.


guzik więcej
Złoto traci na wartości

Cały czwarty kwartał jak do tej pory złoto traci na wartości. Okazuje się że drożejący dolar uruchomił wyprzedaż na złocie. Inwestorzy zmieniają miejsce lokowania kapitału, przenoszą go z metali szlachetnych na walutę, jedną konkretną.


guzik więcej
PKB Polski hamuje

Niestety firmy ratingowe miały rację obniżają Polsce prognozy wzrostu gospodarczego oraz zaniżając nam na tej podstawie rating wiarygodności kredytowej. Polska gospodarka wyraźnie zwolniła i w tym roku nie widać już raczej poprawy, sytuacji nie uratuje nawet okres świąteczny.


guzik więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50

Szukaj


Baner informacyjny z listą obsługiwanych banków Polskich
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski
FaceBook Page
Google+