Puste
  • Dołącz do Certyfikat dla Wiarygodnych Firm PL
  • Wszystkie zalety Certyfikatu i Programu Wiarygodna Firma
  • Wszystkie zalety Certyfikatu Wiarygodna Firma
  • Dołącz do Katalogu Wiarygodnych Firm
Wiarygodnafirma.pl >> Kategorie >> >>

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomościCyber Monday

To już jutro, poniedziałek w którym są organizowane ogromne wyprzedaże w sklepach internetowych. Pamiętaj jutro z samego rana sprawdzić oferty które są dostępne po obniżonych wartościach. Tego dnia przeceny mogą sięgać nawet 80 %.


guzik więcej
Black friday

To nowe święto handlowe wypada na ostatni piątek listopada. Dopiero od 2015 roku w Polsce jest również obchodzone. Nic dziwnego w Black Friday, sklepy robią takie obroty jak przez kilka miesięcy a wszystko za sprawą ogromnych przecen i wyprzedaży.


guzik więcej
Gorączka dolara

Dolar Amerykański od momentu ogłoszenia nieoficjalnych wyników wyborów w USA stale zyskuje na wartości. Obecnie obserwujemy konsolidację, moment po szybkim wzroście gdzie niektórzy gracze realizują zyski. Czy dolar wzrośnie czy spadnie ?


guzik więcej
Obligacje skarbowe i 500+

Rząd Prawa i Sprawiedliwości nie ma ostatnio dobrej passy. Obniżone ratingi, wyhamowanie Polskiej gospodarki, niska sprzedaż obligacji dla beneficjentów 500+ a do tego wszystkiego Euro i Dolar zyskały na wartości w stosunku do złotego.


guzik więcej
USA czeka na FED

Inwestorzy w USA czekają na ostateczną decyzję FED w sprawie stóp procentowych na dolarze. Ostatnie wypowiedzi Janet Yellen szefowej Rezerwy Federalnej sugerują podwyżkę oprocentowania.


guzik więcej
Coraz więcej długów

Statystyczny Polak coraz chętniej pożycza pieniądze. Problem w tym że większość tych pożyczek jest udzielanych już tylko w firmach pożyczkowych bo banki tym osobom już nie chcą pożyczać z uwagi na brak zdolności kredytowej. A długi Polaków rosną.


guzik więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

Szukaj


Baner informacyjny z listą obsługiwanych banków Polskich
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski
FaceBook Page
Google+