Rejestracja
Partner
Responsive image
O programie

Certyfikat Wiarygodnej Firmy to wyróżnienie oraz oznaka prestiżu, która dostępna jest jedynie dla przedsiębiorstw oferujących usługi wysokiej jakości oraz regulują swoje zobowiązania bez opóźnień.

Przystępując do Programu dajesz sobie szansę na wyróżnienie wśród konkurencji, podkreślenie wysokiego poziomu swojej działalności oraz zwiększenie zaufania potencjalnych klientów.

Specjalny emblemat Certyfikatu możesz umieścić na własnej stronie internetowej, w miejscu widocznym dla odwiedzających i chętnych do skorzystania z Twojej oferty.

Możliwość sprawdzenia wiarygodności konkretnej firmy jest bardzo ważna w czasie, gdy tak łatwo rozpocząć działalność i gdy tak wiele osób zajmuje się prowadzeniem sprzedaży w internecie.

Jest to także dobra metoda reklamy, na którą nie musisz wydawać dużych pieniędzy jak byłoby w przypadku tradycyjnych metod. Wraz z certyfikatem i stroną z informacjami o firmie otrzymujesz również miejsce na zbieranie pozytywnych opinii. Dodatkowo otrzymasz 12 linków z katalogów stron należących do WiarygodnaFirma.pl .

Certyfikat WiarygodnaFirma.pl to również forma ubezpieczenia od wysokich kosztów windykacji należności od nierzetelnych kontrahentów. Przystępując do naszego programu możesz skorzystać z rabatów na usługi windykacji oraz prawniczych. Współpracujemy z kilkoma partnerami biznesowymi, posiadając certyfikat WiarygodnaFirma.pl otrzymasz atrakcyjne zniżki na wiele usług.

Podsumowując, przez otrzymanie Certyfikatu Wiarygodnej Firmy zyskasz same korzyści:
- elektroniczny wzór pieczęci prewencyjnej.
- większe zaufanie potencjalnych klientów.
- wzmocnienie wizerunku a tym samym wzrost sprzedaży.
- prowadzenie wizytówki firmowej z pozytywnymi opiniami.
- wsparcie w pozycjonowaniu z katalogów stron Wiarygodna Firma.

Rabaty u partnerów:
- rabat na usługi audyt SEO.
- wywiady konkurencji audyt SEO.
- wsparcie w pozycjonowaniu.
- rabat w CentrumPrasowe.pl.

O Programie Certyfikat Wiarygodnej Firmy to wyróżnienie oraz oznaka prestiżu, która dostępna jest jedynie dla przedsiębiorstw oferujących usługi wysokiej jakości, pewności i bezpieczeństwa.

Przystępując do Programu dajesz sobie szansę na wyróżnienie wśród konkurencji, podkreślenie wysokiego poziomu swojej działalności oraz zwiększenie zaufania potencjalnych klientów.
guzik więcej
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski