Rejestracja
Partner
Responsive image

Elektroniczna pieczęćJest to forma zabezpieczenia ale nie agresywna. Większość biur adwokackich oraz radców prawnych stosuje pieczęć agresywną. Taka pieczęć w formie agresywnej może wyrządzić więcej szkody niż korzyści.

Nasza pieczęć jest przyjazna dla klienta. W łagodny sposób informujemy że firma wystawiająca rachunek jest pod opieką prawną naszej firmy. Taka forma, łagodnej informacji jest w stanie tylko przynieść korzyści.

Elektroniczna pieczęć służy do umieszczania jej wzoru na fakturach z oznaczeniem do zapłaty. Jeśli wystawiasz takie faktury, warto je zabezpieczyć naszą pieczęcią. Klient otrzymujący taką fakturę jest informowany że Twoja firma ma dostęp do pomocy prawnej i jest wstanie ściągnąć zaległą sumę od wierzyciela.

Często nieuczciwe firmy wychodzą z założenia że większość firm które padły ofiarą naciągaczy nie skorzysta z usług firm windykacyjnych w obawie przed kosztami które nie koniecznie muszą przynieść zamierzony efekt. Dlatego unikają kontaktu i nie płacą za swoje zobowiązania. Taka firma gdy zobaczy na fakturze informację że Państwo już współpracują z prawnikami to nie będą ryzykować sądowego nakazu zapłaty wraz z kosztami rozpraw, zastępstwa procesowego i własnej pomocy prawnej.

Naszymi usługami staramy się poprawiać rzeczywistość Polskiego biznesu. Wśród obecnie prosperujących firm znajduje się bardzo dużo naciągaczy. Świadcząc nasze usługi staramy się wyróżniać firmy godne zaufania. Za pomocą naszego certyfikatu, znakujemy firmy w których można dokonać bezpiecznego zakupu usług i towarów.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski