Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodna Firma Sp. Zo.o. Opinie

WiarygodnaFirma.PL
Witryna pod adresem WiarygodnaFirma.pl powstała w 2009 roku. Wiarygodna Firma Sp Zo.o. Powstała w 2013 roku w styczniu. Na początku prowadzono rozmowy na temat wykupu domen lub przejęcia w zamian za udziały w przedsięwzięciu. Jednak po nieudanych negocjacjach zarząd nowej spółki osadził swoją witrynę pod adresem Wiarygodna-Firma.com . Oficjalnie administracja serwisu WiarygodnaFirma.pl chciałaby poinformować opinię publiczną że nie mamy z tym nic wspólnego. Witryna pod adresem WiarygodnaFirma.pl istnieje od 2009 roku i prowadzi całkiem inny profil certyfikacji.

Podobne serwisy
W Polskim internecie można napotkać wiele podobnych inicjatyw jak Wiarygodna Firma PL. Ilość podobnych tworów zależy jedynie od pomysłowości ludzi którzy je tworzą. Wybierając wśród konkurencyjnych serwisów zwróć uwagę na to co otrzymujesz w zamian za swoją opłatę. Czy to jednorazowy kontakt czy też będzie to stała współpraca. To wszystko ma wpływ na wiarygodność samego certyfikatu.

Wybierz rozsądnie
Twój wybór ma duże znaczenie. Obwieszenie strony certyfikatami które nie są rozpoznawalne lub mają złą reputację nie jest korzystne dla Twojej firmy. Współpraca z złymi firmami niesie ze sobą ryzyko utraty klientów. Dbaj o swój wizerunek wraz z WiarygodnaFirma.PL

Zalety Wiarygodna Firma PL
Główne zalety nasze to sam Certyfikat Wiarygodna Firma. Każde przedsiębiorstwo które uczestniczy w naszym programie wyróżniania rzetelnych firm dodatkowo otrzymuje szereg ciekawych funkcji. Już sam Certyfikat jest dużą pomocą w sprzedaży. Wystarczy zamieścić certyfikat na swojej witrynie internetowej a nowi klienci łatwiej będą decydować się na zakupy.

  • Prosty regulamin i tabela opłat
  • Stała jednolita cena, bez patrzenia na wielkość firmy
  • Usługi dodatkowe prowadzone przez specjalistów
  • Logotypy do użytku w reklamie

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski