Rejestracja
Partner
Responsive image

Blog Wiarygodna Firma PLNasza strona stale podlega rozbudowie oraz modernizacji już istniejących elementów. Wszystkie wprowadzane zmiany staramy się zawsze opisywać tak aby ułatwić internautom korzystanie z nowości. W tym też celu zbudowaliśmy pod serwis informacyjny który jest naszym swoistym blogiem.

Zapraszamy do odwiedzania oraz czytania wiadomości zamieszczanych na blog Wiarygodna Firma PL.

To właśnie na stronach naszego bloga, zamieszczamy pełne artykuły na temat naszych nowych wdrożeń w działaniu witryny oraz innych rozszerzeniach. Do tematów bloga będą również należeć wszelkie odrębne informacje które są powiązane z tematyką naszej głównej witryny.

Blog Wiarygodna Firma PL

Wdrożone zmiany
Jeśli nie widzisz zmian na naszej stronie to pewnie są one na głębszych częściach serwisu. Aby odszukać i nauczyć się z nich korzystać wystarczy odwiedzić dział blog, na naszej witrynie. W zamieszczonych artykułach można łatwo odszukać ostatnie zmiany, są zazwyczaj uwzględniane w tytułach artykułów. Po odnalezieniu wdrożenia wystarczy przeczytać cały artykuł który został poświęcony wdrożeniu aby rozwiać wszelkie wątpliwości co do nowej funkcjonalności.

Skrypt blog-a
Oprogramowanie na którym oparliśmy naszego blog-a to autorski skrypt należący do firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski. Wybór padł na ten skrypt a nie inny gdyż zaufaliśmy doświadczeniu którym legitymuje się właściciel firmy. Wieloletnie nabyte doświadczenie pomaga budować markę Pana Krzysztofa, dlatego postanowiliśmy skorzystać z tego dorobku i wdrożyć jeden ze skryptów dostępnych w firmie Ads-Center.NET.

Budowa skryptu oraz jego cechy które powodują brak obciążenia dla serwera, doskonale wpisują się w naszą strategię. Naszym nadrzędnym celem jest prezentowanie potwierdzenia wystawienia Certyfikatu Wiarygodności dla firmy która posiada takowe wyróżnienie. Dlatego dostępność profili firm z certyfikatem ma nadrzędny priorytet nad pozostałymi usługami. Z tego względu wybór skryptu który zużywa niewielkie zasoby serwera na poczet swojego działania to doskonały nabytek.

Skrypt bloga który zastosowaliśmy pod serwisem Wiarygodna Firma PL posiada ciekawie wykończone wnętrze administracyjne dzięki któremu można dowolnie zarządzać wszelkimi operacjami na znajdujących się w jego obszarze treściami. Skrypt ułatwia wprowadzanie linków oraz zarządzaniem pozostałymi efektami które można uzyskać stosując znaczniki html.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski