Rejestracja
Partner
Responsive image

Program Partnerski Wiarygodna Firma PLJako że za uczestnictwo w programie Wiarygodna Firma, pobieramy niewielką opłatę, którą przeznaczamy na cele organizacyjne i wspomagamy budżet marketingowy. Jednym z kanałów przez który pozyskujemy nowych członków naszego klubu uczciwych i tym samym wiarygodnych firm, jest program partnerski certyfikatu wiarygodna firma.

Pieniądze pozyskane z wpłat są też przeznaczane w części na budżet reklamowy dzięki któremu możemy wypłacać należność naszym partnerom którzy uczestniczą w programie partnerskim. Budżet sam się nakręca, jeśli partnerzy pozyskają nowych uczestników programu to tym samym zasilają środki które są przeznaczane na dalszą reklamę.

Wiarygodny program partnerski


Jako że jesteśmy programem który propaguje uczciwość, wiarygodność, transparentność oraz rzetelność wśród Polskich przedsiębiorstw, stosujemy również uczciwe zasady w stosunku do naszych wszystkich partnerów którzy przystąpią do programu partnerskiego. Oznacza to że jeśli firma którą pozyskał do programu Certyfikat Wiarygodna Firma, partner za pomocą programu partnerskiego to otrzymuje on prowizję z każdej opłaconej faktury przez ten podmiot. Raz pozyskany kontrahent będzie generował stałą prowizję a to oznacza że z nami możesz budować pasywny dochód oparty na przedsiębiorstwach i programie wspierającym Polskie firmy.

Wiarygodna firma

Jaka jest wysokość prowizji ?


Oferujemy bardzo wysokie wynagrodzenie za współpracę z nami. Wynosi ono aż 25 % kwoty netto której dokona polecony nowy kontrahent. Dodatkowym wynagrodzeniem jest prowizja z każdej następnej faktury.

Takie traktowanie partnerów biznesowych w internecie jest naprawdę unikalne. Większość firm chce zdobyć jak największą liczbę odbiorców reklam jak najniższym kosztem. Prowizje są jednorazowe.

Nasz program partnerski wpływa na majątek zwykłych obywateli. Nie musisz spełniać wygórowanych wymagań. Naszym partnerem może zostać każda osoba która czuje się na siłach być telemarketerem. Polecaj nasz program Certyfikat Wiarygodna Firma a osiągniesz pasywne dochody dzięki czemu osiągniesz stałe wpływy do swojego budżetu.

Po rejestracji w naszym programie partnerskim otrzymasz kilka narzędzi dzięki którym będziesz sprawnie pozyskiwać nowych zainteresowanych naszym programem. Po pierwsze zarejestruj się w programie partnerskim. Następnie zaloguj i uzupełnij dane potrzebne do wykonywania przelewów. Gdy wykonasz podstawowe kroki, pobierz linki i banery które możesz umieszczać w internecie. Jeśli osoba zainteresowana kliknie na link lub baner, zostanie przeniesiona na podstronę tak zwany Landing Page, tam muszą podać swoje podstawowe dane potrzebne do kontaktu i sprawdzenia czy firma nadaje się do wyróżnienia naszym Certyfikatem. Jeśli przedsiębiorstwo spełnia wymogi, otrzymuje certyfikat i opłaca fakturę która pokrywa koszty operacyjne i administracyjne naszego programu.

Pracując z nami uczestniczysz w budowaniu pozytywnego wizerunku Polskiego biznesu. Nasz certyfikat to wyróżnienie ale i tez zobowiązanie. W przypadku wpływania negatywnych opinii, będziemy wpływać na przedsiębiorstwo aby poprawiło sytuację lub odbierzemy certyfikat.

Nasze wyróżnienie jest o tyle nietypowe że można je otrzymać całkowicie za darmo. Wystarczy że podczas wyrywkowej kilkukrotnej kontroli przez naszych pracowników (wizyty niezapowiedziane jako zwykły klient), zaobserwujemy wysokie standardy w przedsiębiorstwie i wydamy wyróżnienie w formie nagrody.

Można również zgłosić firmę do monitoringu. W takim wypadku przedsiębiorstwo otrzymuje kartę na której może zbierać pozytywne opinie. Jeśli spełni wymogi regulaminowe konkursu również może zostać wynagrodzone w formie nadania Certyfikatu Wiarygodna Firma. Rozdajemy jeden certyfikat w każdym tygodniu roku. Następny możemy przyznać Twojej firmie.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski