Rejestracja
Partner
Responsive image
Strona Pomocy do serwisu Wiarygodna Firma PL. Co trzeba zrobić by otrzymać certyfikat ?
Aby otrzymać certyfikat należy w pierwszej kolejności zarejestrować się w naszym serwisie. Zarejestrować się może przedstawiciel firmy oddelegowany do kontaktów z WiarygodnaFirma.pl lub właściciel.

Czy rejestracja jest płatna ?
Samo zarejestrowanie się w serwisie nic nie kosztuje. Jednak aby legitymować się naszym certyfikatem należy wnieść opłatę za używanie naszych logotypów. Rejestrację w serwisie Wiarygodna Firma, można przeprowadzić na podanej podstronie.

Gdzie znajdę cennik Certyfikatów ?
Jeśli chcesz zapoznać się z cennikiem poszczególnych usług jakie oferujemy naszym klientom, zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i udostępnioną tabelą opłat i prowizji.

Czy serwis posiada Politykę prywatności i Cookies ?
Oczywiście, jak każdy legalny projekt internetowy posiadamy restrykcyjną politykę prywatności która zapewnia odpowiednie prawa wszystkim naszym użytkownikom. Odpowiedni dokument znajduje się na kartach naszej witryny, w menu można go znaleźć pod „Polityka Cookies”.

Czy kontrahenci muszą przestrzegać jakiegoś kodeksu ?
Oczywiście że tak. Każdy użytkownik naszego Certyfikatu zobowiązany jest do przestrzegania Kodeksu który jasno wyjaśnia podstawowe zachowania posiadacza naszego wyróżnienia.

Jak sprawdzić czy dana firma ma legalny certyfikat ?
To bardzo proste, wystarczy na naszej stronie wejść na podstronę Sprawdź Certyfikat i wpisać numer widniejący na dokumencie którym legitymuje się dana firma a skrypt szybko przeszuka bazę i sprawdzi czy taki certyfikat został wydany i do kogo należy.

Jak skontaktować się z biurem Wiarygodna Firma ?
W każdej sprawie można kontaktować się z naszym biurem przez eKancelarię. Wystarczy złożyć zapytanie a nasz pracownik oddzwoni lub odpowie mailem.

Gdzie można znaleźć linki i logotypy serwisu ?
Aby pobrać linki i logotypy naszego serwisu, należy zalogować się na swoje konto użytkownika. Po zalogowaniu należy z menu użytkownika wybrać ikonkę zeszyciku, (Twoje linki).

Jak zarządzać opiniami od kontrahentów ?
Aby zarządzać otrzymanymi opiniami należy zalogować się na swoje konto w naszym serwisie i wybrać z menu użytkownika ikonę otwartej teczki (Moderacja opiniami). Przy każdej opinii dostępne są trzy guziki systemowe „Zatwierdź, wycofaj, usuń.

Z czego utrzymuje się Wiarygodna Firma PL ?
Nasz serwis utrzymuje się wyłącznie z wpłat od naszych kontrahentów. W skład kosztów wchodzą opłaty za domeny należące do projektu, serwer dedykowany oraz certyfikat SSL do bezpiecznego logowania oraz ochrony całej witryny.
O Programie Certyfikat Wiarygodnej Firmy to wyróżnienie oraz oznaka prestiżu, która dostępna jest jedynie dla przedsiębiorstw oferujących usługi wysokiej jakości, pewności i bezpieczeństwa.

Przystępując do Programu dajesz sobie szansę na wyróżnienie wśród konkurencji, podkreślenie wysokiego poziomu swojej działalności oraz zwiększenie zaufania potencjalnych klientów.
guzik więcej
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski