Rejestracja
Partner
Responsive image

Regulamin PayUSerwis WiarygodnaFirma.PL w celu ułatwienia oraz zabezpieczenia transakcji między użytkownikami a witryną, został wdrożony system płatności automatycznych który jest zarządzany przez spółkę PayU S.A. , Polskiego operatora płatności elektronicznych który działa na rynku Europejskim a rodowód ma Polski.

Agencje anty szpiegowskie oraz firmy które produkują oprogramowanie zabezpieczające komputery twierdzą że w ubiegłych miesiącach oraz w najbliższym czasie wzrasta ilość szkodliwego oprogramowania które ma naceluj zmianę numerów konta bankowego podczas wykonywania przelewu. Zjawisko jest dopracowane do tego stopnia że użytkownik banku cały czas widzi poprawne numery są one podmieniane w ostatnim momencie gdy już potwierdzimy przelew. Zjawisko to narasta gdyż zostało dopracowane i obecnie nawet doświadczeni internauci mogą paść ofiarą tego typu wyłudzenia. Jedyną obroną jest stały nadzór nad komputerem przez dobre licencjonowane oprogramowanie antywirusowe z rozszerzeniem na malware oraz trojany z wbudowaną zaporą.

Jedną z najskuteczniejszych form zabezpieczenia się przed takim przypadkiem jest korzystanie z automatycznych przelewów które są w ofercie między innymi spółki PayU S.A. Oraz została wprowadzona w serwisie WiarygodnaFirma.pl . Wdrożenie miało w stu procentach wzgląd na bezpieczeństwo naszych użytkowników. Już wcześniej wdrożyliśmy certyfikat SSL który zabezpiecza całą komunikację między serwerem a użytkownikami. Ochrona dotyczy wszystkich internautów korzystających z naszej strony tych zarejestrowanych oraz tych którzy tylko zaglądają na naszą witrynę. Zastosowane środki bezpieczeństwa mają na celu podwyższenie poziomu bezpieczeństwa internetu oraz popularyzację środków bezpieczeństwa stosowanych na stronach internetowych.

banki PayU S.A.
Dlaczego PayU S.A. ?
Jest to firma o ugruntowanej pozycji na rynku płatności elektronicznych z dużym potencjałem. Współpraca z gigantami Polskiej elektronicznej sprzedaży oraz z wieloma mniejszymi serwisami oferującymi elektroniczne usługi gwarantuje spółce PayU codzienne transakcje od których pobiera prowizje. Stabilna pozycja na rynku gwarantuje firmie ciągłość pracy. Nasze przedsiębiorstwo miało już kłopoty z pośrednikiem który miał przejmować pieniądze z naszych akcji i przekazywać nam je następnie na konto. Dlatego wybór następnej firmy która miała by z nami współpracować była oparta na głębokich rozważaniach i badaniu stabilności kontrahenta.

Dostęp do większości banków które działają na Polskim rynku również miał bardzo duże znaczenie. Każda Polska firma ma prawo posiadać konto w dowolnym banku któremu zaufa. Dlatego procesor płatniczy taki jak ten należący do spółki PayU S.A. Musi współpracować z większością lub wszystkimi graczami na rynku. Podczas wielu miesięcy testów naszej współpracy która odbywała się na przestrzeni ostatniego roku, pokazała że spółka PayU S.A. Dba o bezpieczeństwo swoich usług, częstą modernizację gdy jest to wymagane oraz reagowanie na zagrożenia. Stała aktualizacja oprogramowania jest pozytywnie odbierana przez kontrahentów nawet w przypadku wyłączenia czasowego usług płatniczych. Przyszłość należy do elektronicznych przelewów błyskawicznych.

Regulamin PayU
Dokument jest dostępny na osobnej podstronie i jest w formie pliku PDF.

Darmowa konsultacja

Imię
Nazwisko
Telefon
e-mail
Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez WiarygodnaFirma.pl w celu niezobowiązującego kontaktu, przedstawienia oferty i skonsultowania potrzeb klienta.
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski