Rejestracja
Partner
Responsive image
Oświadczenie w sprawie Wiarygodna-firma.com.pl

Z uwagi na coraz większą ilość telefonów oraz e-maili od osób które czują się poszkodowane przez konsultantów lub też samych właścicieli serwisu Wiarygodna-firma.com.pl . Otóż niniejszym oświadczamy że projekt WiarygodnaFirma.pl powstał dużo wcześniej niż wiarygodna-firma.com.pl . Tym samym oświadczamy że WiarygodnaFirma.pl nie ma nic wspólnego z innymi programami które mają łudzącą do nas nazwę. Nasz projekt od 2010 roku jest prowadzony pod domeną WiarygodnaFirma.pl i tylko pod tym adresem. W przestrzeni internetowej w ostatnich latach pojawiły się programy o bardzo zbliżonej nazwie. Korzystają one z faktu iż nasza domena składa się z dwóch wyrazów i wprowadzili pomiędzy nie myślnik. Wielu przedsiębiorców nie przeszkadza to mylić nas z innymi podobnymi projektami. W momencie gdy numery telefonów z tamtych stron internetowych pozostają głuche, konsumenci szukają dalej. Znajdują nasz projekt i z pełną satysfakcją oczekują po kontakcie że załatwimy ich reklamację. Niestety nie mamy takiej mocy aby wpływać na to co dzieje się w konkurencyjnych do nas projektów działających na podobnej nazwie. W tej historii to już kolejna odsłona, niestety ten temat ciągnie się od wielu lat i nie mamy żadnego pomysłu jak z tego impasu wyjść. Tutaj przedstawiamy historię opisywanej przez nas sytuacji z Wiarygodna-firma.com.pl . Wszystkim osobom, które uważają się za poszkodowane z przykrością muszę zakomunikować że takich osób jest wiele w całej Polsce. Od kilku lat regularnie kilka razy w miesiacu rozmawiam z osobami które szukają kontaktu do osób odpowiedzialnych za serwis Wiarygodna-firma.com.pl . Niestety nie jestem w stanie pomóc w żaden inny sposób jak tylko opowiedzieć ile osób do mnie z tym problemem dzwoni. Aby porównać jakość usług zapraszam do zapoznania się z ofertą WiarygodnaFirma.pl , świadczymy usługi dla naszych kontrahentów od 2009 roku i stale rozbudowujemy swoje zaplecze w celu poprawy jakości usług. Pamiętaj oryginalny projekt znajduje się pod adresem WiarygodnaFirma.pl bez żadnych myślników i dodatkowych końcówek. Najprostsza nazwa gwarancją oryginalności.

O Programie Certyfikat Wiarygodnej Firmy to wyróżnienie oraz oznaka prestiżu, która dostępna jest jedynie dla przedsiębiorstw oferujących usługi wysokiej jakości, pewności i bezpieczeństwa.

Przystępując do Programu dajesz sobie szansę na wyróżnienie wśród konkurencji, podkreślenie wysokiego poziomu swojej działalności oraz zwiększenie zaufania potencjalnych klientów.
guzik więcej
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski