Rejestracja
Partner
Responsive image

Konsultant do spraw pozyskiwania funduszy Europejskich na lata 2014 – 2020

Konsultant do spraw pozyskiwania funduszy i dotacji Europejskich dla firm na rozwój i innowacje na lata 2014 – 2020

Prowadząc firmę na terenie Unii Europejskiej masz niebywałą okazję pozyskać dotacje oraz kredyty nisko oprocentowane od wspólnoty i programów wsparcia. W naszych szeregach znajduje się konsultant do spraw pozyskiwania funduszów unijnych na innowacje oraz rozwój przedsiębiorstwa w latach 2014 – 2020.

Usługa jest otwarta dla wszystkich, wystarczy podać swój numer telefonu i e-mail po prawej stronie w formularzu a nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu omówienia szczegółów. Połączenie jest darmowe gdyż zbieramy informacje na temat projektu i firmy.

Wielu przedsiębiorców nie wie gdzie zgłosić się po pomoc w sprawie funduszów unijnych. Dlatego naszą misją stało się pomaganie wszystkim firmom w Polsce. Jeśli masz pomysł, potrzebujesz zweryfikować go oraz określić sposób finansowania. Zgłoś się do nas, przeprowadzimy analizę i pomożemy sfinalizować projekt.

Małe i średnie firmy mają teraz największe szanse na dotacje, zwróć się o pomoc a może sfinalizujesz swój projekt przy pomocy unijnych pieniędzy. Musisz tylko zrobić pierwszy krok.

W pozostałych czynnościach pomoże nasz konsultant który sprawdzi, pomoże i pokieruje odpowiednio całym procesem.

Nie odwlekaj swojej decyzji w czasie, inni się nie wahają i sięgają po darmowe pieniądze z Unii Europejskiej, ilość funduszów jest ograniczona. Jeśli zostaną wydane wszystkie środki z dostępnych funduszów to programy konkursowe zostaną zamknięte przed czasem podanym w rozporządzeniu.
Darmowa konsultacja

Imię
Nazwisko
Telefon
e-mail
Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez WiarygodnaFirma.pl w celu niezobowiązującego kontaktu, przedstawienia oferty i skonsultowania potrzeb klienta.
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski