Rejestracja
Partner
Responsive image

Profesjonalna wizytówka firmowa

Prawdopodobnie Twoja firma już posiada wizytówkę firmową i to nie jedną. Jednak nasza witryna udostępnia swoim użytkownikom kolejną. Jest ona o tyle ważna że jest zamieszczona na stronie WiarygodnaFirma.pl . To już powoduje że wydźwięk jest znacznie bardziej pozytywny niż na innych witrynach.

Połączenie witryny firmowej wraz z wizytówką na naszej stronie daje potencjalnym klientom możliwość zapoznania się z certyfikatem potwierdzającym wiarygodność firmy. Wizytówka zawiera miejsca na certyfikat który potwierdza solidność i rzetelność danego przedsiębiorstwa. Dodatkowo znajduje się tutaj miejsce na szeroki opis działalności firmy, strefy wpływów oraz zasięg działalności.

Do tych podstawowych informacji dołączone są dane teleadresowe. Aby podkreślić wiarygodność firmy przedstawianej na wizytówce naszej strony umieściliśmy miejsce na pozytywne opinie od poprzednich zadowolonych klientów. Taki zestaw informacji zazwyczaj powoduje u nowych potencjalnych kontrahentów wzbudzenie zaufania do firmy i łatwiejsze podjęcie decyzji o pierwszym zamówieniu.

Dodatkowa wizytówka na stronie o wysokim Page Rang powoduje wzrost widoczności firmy w internecie. Od momentu rozpoczęcia współpracy będziesz posiadać dodatkową stronę która będzie odnajdywana w internecie przez klientów którzy mogą stać się Twoimi stałymi kontrahentami.

Wszelkie dodatkowe informacje na temat uzupełnienia wizytówki można znaleźć na naszym blogu lub w pomocy dostępnej na naszej stronie. Zachęcamy do zapoznania się z dodatkowymi informacjami. Jest to przydatne aby wydobyć maksimum korzyści z współpracy z naszym programem.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski