Rejestracja
Partner
Responsive image

Drukowany certyfikatJeśli wybierzesz abonament „mini” otrzymasz w pakiecie drukowany certyfikat Wiarygodna Firma PL. Certyfikat będzie wydrukowany na papierze lepszej jakości metodą laserową. Certyfikat można oprawić i powiesić na ścianie lub postawić na biurku. W takiej formie certyfikat pomaga nie tylko na stronie internetowej w postaci logotypów naszego serwisu ale również jako namacalny dokument który znajduje się na ścianie w firmie.

Wszelkiego rodzaju dokumenty, dyplomy oraz certyfikaty poprawiają wiarygodność firmy w oczach kontrahentów. Firmy z dużym dorobkiem dokumentów na ścianie szybciej i łatwiej zawierają nowe kontrakty. Forma dokumentów i nagród za osiągnięcia powodują że klient inaczej patrzy na firmę. Uznaje jej pracowników za ekspertów w swojej dziedzinie. Pozycja firmy jest na znacznie lepsza niż przedsiębiorstwa bez żadnych certyfikatów.

Zaznajom się z naszym kodeksem dobrych praktyk i przystąp do programu Certyfikat Wiarygodna Firma PL. Sprawdź za darmo czy Twoja firma otrzyma nasze unikalne wyróżnienie.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski