Rejestracja
Partner
Responsive image

Konto na CentrumPrasowe.pl warte 400 zł nettoW formie usługi dodatkowej klient WiarygodnaFirma.pl otrzymuje w ramach opłaconego abonamentu konto na rok w serwisie CentrumPrasowe.pl . Wiarygodna firma w ramach współpracy oferuje dostęp do serwisu który oferuje wirtualne biura prasowe dla przedsiębiorstw, które dbają o swój wizerunek medialny.

Wirtualne biuro prasowe to miejsce gdzie można umieszczać i segregować chronologicznie wszystkie informacje które są następstwem różnych wydarzeń. Często firmy które się rozwijają pozyskują kluczowych pracowników. Każde rozszerzenie zespołu jest mile odbierane przez społeczeństwo oraz dziennikarzy. Dlatego też warto o tym napisać i zamieścić krótką wzmiankę w wirtualnym biurze prasowym. Praktycznie każde pozytywne wydarzenie z życia firmy można opisać i zamieścić w wirtualnym biurze prasowym.

Dlaczego nie na własnej stronie ?

Własna strona to idealne miejsce na prowadzenie wirtualnego biura prasowego. Jednak wiąże się z tym dodatkowy nakład na pozyskiwanie kontaktów w mediach. Centrum prasowe jest miejscem gdzie dziennikarze szukają informacji, które następnie wykorzystują do własnych artykułów. Dlatego już pierwszego dnia możesz pozyskać cenne kontakty medialne. A dodatkową informacją jest możliwość integracji CentrumPrasowe.pl z Twoją stroną firmową. Udostępniony został skrypt dzięki któremu można na własnej stronie wyświetlać dodane do CentrumPrasowe.pl informacje. Dzięki temu zyskasz popularność oraz te same wiadomości zamieścisz na swojej witrynie.

    logopedia pro Szereg szumiący, syczący, ciszący, różnicowanie szeregów, głoska r, głoska l, echokorektor, mowa bezdźwięczna, głoski tylnojęzykowe, trening logopedyczny,aplikacja terapeuty
    arante.pl
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski