Rejestracja
Partner
Responsive image

Konto premium w serwisie CentrumPrasowe.plJest to usługa dodatkowa z zakresu kontaktów z mediami i tworzenia miejsc magazynowania materiałów prasowych firmy.

Każda firma powinna szukać kontaktów z mediami w celu pozyskania pozytywnej prasy która buduje odpowiednią atmosferę wokół firmy. Firma o której dobrze się mówi ma coraz więcej klientów a to za sprawą dobrej opinii. Pozytywne wrażenie można uzyskać wraz z zamieszczeniem informacji o współpracy z serwisem WiarygodnaFirma.pl . Ale ta dodatkowa usługa oferuje kontakt z mediami, a to jest bezcenne w świecie biznesu.

Firma która stale prowadzi dialog z mediami, może oczekiwać na opiniotwórcze artykuły związane z samą firmą jak i z świadczonymi usługami. Media stale szukają nowych ciekawych informacji do swoich czasopism lub wydań dziennika. Jeśli zaniechamy reklamy swojej firmy wśród dziennikarzy, możemy zapomnieć o ekonomicznym sukcesie przedsiębiorstwa.

Co można umieszczać w materiałach prasowych ?
To są codzienne informacje takie jak ogłoszenie nowego naboru do firmy. Dobrą informacją jest podpisanie kolejnego kontraktu z firmą która kupuje u nas usługi lub towary. Innym dobrym materiałem prasowym jest remont lub wynajęcie nowego centrum obsługi klienta. Praktycznie każda pozytywna informacja powinna być przekazywana do dziennikarzy.

Dlatego WiarygodnaFirma.pl podjęła współpracę z CentrumPrasowe.pl w celu udostępnienia maksymalnych możliwości serwisu właścicielom Certyfikatu Wiarygodna Firma PL. Na mocy współpracy każdy użytkownik WiarygodnaFirma.pl będzie miał udostępnione konto premium w serwisie CentrumPRasowe.pl . Wykorzystaj okazję i wyprzedź konkurencję przy pomocy mediów.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski