Rejestracja
Partner
Responsive image

Certyfikat do wydrukuDla kontrahentów którzy wybiorą ten pakiet abonamentowy mamy przygotowany certyfikat w pliku do pobrania w formacie A4. Natychmiast po pobraniu plik jest gotowy do wydruku. W ten oto sposób każda firma która bierze udział w naszym projekcie i wybierze ten pakiet abonamentów, ma możliwość wydrukowania i powieszenia na ścianie Certyfikatu Wiarygodna Firma.

Dodatkowy prestiż
Umieszczenie w widocznym miejscu na ścianie certyfikatu, np. w poczekalni lub w miejscu gdzie każdy odwiedzający biuro zazwyczaj patrzy, spowoduje wywołanie pozytywnego wrażenia. Już na samym początku spotkania możesz przełamać pierwsze lody za pomocą zewnętrznego uwierzytelnienia swojego przedsiębiorstwa. Pomóż swojej firmie i sprawdź czy otrzyma certyfikat wiarygodna firma.

Zbiór certyfikatów
Przeglądając strony internetowe oraz odwiedzając biura wielu firm zauważyłem że wielu przedsiębiorców wręcz kolekcjonuje wyróżnienia i nagrody. Zbiór takich wyróżnień wystawiony w widocznym miejscu jest wizytówką przedsiębiorstwa. Zazwyczaj wywołuje to wrażenie że przyszliśmy do odpowiedniej firmy, że to tutaj powinniśmy zrealizować swoje zakupy.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy
Sprawdź za darmo czy Twoja firma otrzyma certyfikat wiarygodnej firmy. Gdy otrzymasz certyfikat uzupełnij w pełni swoją wizytówkę firmową. Jest to konieczne do prawidłowego reklamowania Twojego przedsiębiorstwa.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski