Rejestracja
Partner
Responsive image

Certyfikat OnlineJest to forma graficzna dostępna na łamach strony Wiarygodna Firma PL. Certyfikat jest wyświetlany bezpośrednio na stronie wizytówki firmy w pobliżu głównego opisu działalności oraz pozytywnych opinii. Jest to największa widzialna grafika na stronie wizytówki. Każda osoba która odwiedza profil danej firmy, na pewno zobaczy wizerunek certyfikatu.

Certyfikat ten jest istotnym elementem naszego programu wspierania Polskiej przedsiębiorczości. Za pomocą certyfikatu oraz wizytówki przedsiębiorstwa wraz z pozytywnymi opiniami mamy na celu budować pozytywne wrażenie o firmie. Działanie to ma wpływ na podejmowane decyzje przez potencjalnego nowego klienta.

Pozostałe dostępne grafiki
Dla naszych kontrahentów mamy kilka ciekawych wzorów naszego loga oraz grafik które mają pomóc w budowaniu pozytywnego wizerunku strony internetowej. Wszystkie elementy są dostępne dla naszych zarejestrowanych kontrahentów. Każdy kto regularnie opłaca abonament może korzystać z naszych grafik oraz logotypów w celach marketingowych. Nasza strona sama dobiera logotypy i grafiki dostępne dla firm z różnych abonamentów. Wszystkie informacje na temat wysokości abonamentów oraz składu oferty znajdują się w regulaminie.

Wraz z czasem będziemy się starać dokładać nowe grafiki i logotypy. Zapraszamy do regularnego odwiedzania i logowania się do panelu użytkownika. Nasza witryna cały czas się rozwija i nabiera rumieńców.

Pamiętaj że osobiście zajmujesz się własną wizytówką firmową w obrębie naszej witryny. Pamiętaj aby wypełnić wszystkie pola formularzy oraz przyłożyć szczególną uwagę do umieszczania unikalnych opisów swojego przedsiębiorstwa. Unikaj kopiowania już istniejącej treści. Idąc na skróty można tylko sobie zaszkodzić.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski