Rejestracja
Partner
Responsive image

Drukowany Certyfikat w ozdobnej ramceCertyfikat w ozdobnej ramce to rozszerzenie usługi z niższego abonamentu. Certyfikat drukowany w mniejszym abonamencie otrzymuje dodatkowo ozdobną ramkę aby poprawić jego wygląd i umożliwić natychmiastowe zawieszenie na ścianie. Ramka dodatkowo służy za materiał ochronny dla dokumentu podczas transportu.

Certyfikat w ramce
To doskonałe uzupełnienie całej oferty. Dzięki ozdobnej ramce całą usługa nabiera pełnych wymiarów. Kontrahent nie musi dodatkowo szukać dobrej i ładnej ramki dla swojego certyfikatu. Teraz dostanie ładną i stylową ramkę wraz z certyfikatem w pakiecie jako usługa dodatkowa. Tak otrzymany dokument jest gotowy do natychmiastowego umieszczenia na ścianie w firmie.

Certyfikaty, dyplomy i wyróżnienia to doskonałe narzędzia do zdobywania lepszej pozycji wyjściowej w negocjacjach. Takimi dokumentami można podpierać się oraz budować swój pozytywny wizerunek. Sprawny biznes wykorzystuje wszelkiego rodzaju podpory, w pozyskaniu nowych zleceń.

Nasz certyfikat to efekt długoletniego szlifowania usługi. Wraz z certyfikatem otrzymujesz unikatowy system pobierania i przechowywania pozytywnych opinii o firmie. Zadbaj o swój wizerunek potwierdzany przez zewnętrzną firmę. W ten sposób wyprzedzisz konkurencję i zyskasz pozytywny wizerunek.

chesterfield skóra naturalna
Zakochaj się w naszych meblach ze skóry. To, co najlepsze dla Twojego wnętrza.
sklepzakpol.pl
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski