Puste
  • Dołącz do Certyfikat dla Wiarygodnych Firm PL
  • Wszystkie zalety Certyfikatu i Programu Wiarygodna Firma
  • Wszystkie zalety Certyfikatu Wiarygodna Firma
  • Dołącz do Katalogu Wiarygodnych Firm

Drukowany Certyfikat w ozdobnej ramceCertyfikat w ozdobnej ramce to rozszerzenie usługi z niższego abonamentu. Certyfikat drukowany w mniejszym abonamencie otrzymuje dodatkowo ozdobną ramkę aby poprawić jego wygląd i umożliwić natychmiastowe zawieszenie na ścianie. Ramka dodatkowo służy za materiał ochronny dla dokumentu podczas transportu.

Certyfikat w ramce
To doskonałe uzupełnienie całej oferty. Dzięki ozdobnej ramce całą usługa nabiera pełnych wymiarów. Kontrahent nie musi dodatkowo szukać dobrej i ładnej ramki dla swojego certyfikatu. Teraz dostanie ładną i stylową ramkę wraz z certyfikatem w pakiecie jako usługa dodatkowa. Tak otrzymany dokument jest gotowy do natychmiastowego umieszczenia na ścianie w firmie.

Certyfikaty, dyplomy i wyróżnienia to doskonałe narzędzia do zdobywania lepszej pozycji wyjściowej w negocjacjach. Takimi dokumentami można podpierać się oraz budować swój pozytywny wizerunek. Sprawny biznes wykorzystuje wszelkiego rodzaju podpory, w pozyskaniu nowych zleceń.

Nasz certyfikat to efekt długoletniego szlifowania usługi. Wraz z certyfikatem otrzymujesz unikatowy system pobierania i przechowywania pozytywnych opinii o firmie. Zadbaj o swój wizerunek potwierdzany przez zewnętrzną firmę. W ten sposób wyprzedzisz konkurencję i zyskasz pozytywny wizerunek.

Certyfikat Wiarygodna Firma PL Przycisk kontur
Baner informacyjny z listą obsługiwanych banków Polskich
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski
FaceBook Page
Google+