Rejestracja
Partner
Responsive image

Zasady korzystania z logotypówKażda firma która przejdzie pozytywnie proces certyfikacji, może posługiwać się dostępnymi logotypami na swoich materiałach reklamowych. Logotypy można stosować do wzbogacenia materiałów marketingowych, na stronach firmowych, e-sklepach, aukcjach internetowych, wszędzie tam gdzie mogą to zobaczyć potencjalni klienci. Dzięki temu łatwiej pozyskasz zaufanie osób które jeszcze nie korzystały z Twoich usług. Logotypy znajdują się w osobnej zakładce dostępnej po zalogowaniu się do panelu użytkownika należy kliknąć w zakładkę „Strefa Webmastera„.

Każdy uczestnik programu Certyfikat Wiarygodna Firma PL może korzystać z logotypów pod warunkiem stałego uczestniczenia w programie. W momencie wykluczenia lub rezygnacji z programu, należy wycofać reklamy zawierające logotypy Wiarygodnej Firmy PL.

Każdy program naszej marki ma osobne logo. Należy używać jedynie logotypów przygotowanych przez naszych grafików. Zabrania się tworzenia własnych logotypów na wzór naszego. Logotyp Wiarygodna Firma jest chroniony od 2009 roku prawami autorskimi należącymi do Ads-Center.NET Krzysztof Wolski

W przypadku gdy kolorystyka naszych logotypów jest inna niż strony uczestnika prosimy o kontakt w celu stworzenia odpowiedniej grafiki która będzie współgrać z layout-em strony uczestnika programu. Wszelkie tego typu informacje prosimy zgłaszać za pomocą działu kontakt na naszej stronie.

Dodatkowe informacje na temat logotypów zawarte są w regulaminie naszego serwisu. Przypominamy że aby poprawnie zarejestrować się w naszym serwisie należy przeczytać i zaakceptować regulamin programu Certyfikat Wiarygodna Firma.

Dla wszystkich uczestników programu, którzy wymagają oddzielnej zgody na wzajemne korzystanie z logotypów, mamy przygotowany dokument który będzie podstawą do dalszego działania. Wszystkie logotypy Wiarygodna Firma PL są dostępne dla zweryfikowanych uczestników naszego programu i można je wykorzystywać bez dodatkowej zgody na podstawie zaakceptowanego regulaminu naszej witryny.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski