Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Dolar wyrównuje do Euro

W ostatnich dniach Dolar i Euro praktycznie wyrównały swój kurs. Spadek wartości Euro oraz zysk na wartości Dolara powoduje ogromne przepływy gotówki z gospodarek określanych jako wschodzące do USA. Trwa wykup dolarów na całym świecie.

Niedobór energii elektrycznej

W Polsce pogłębia się problem niedoboru energii elektrycznej w sieciach przesyłowych na terenach oddalonych o duże odległości od dużych elektrowni węglowych. Można uniknąć tego problemu ale Polski rząd skutecznie walczy z energetyką obywatelską.

CBA zatrzymało Piniora

Józef Pinior, legenda Solidarności, został dziś zatrzymany we własnym domu przez funkcjonariuszy CBA. Zarzuca mu się przyjęcie łapówki. W podobnym tonie niszczono Andrzeja Leppera za poprzednich rządów Prawa i Sprawiedliwości.

Promocje nie dla Polaków

Niestety w tym roku okres promocyjny nie będzie dobry dla Polaków. Mimo ogromnych obniżek w Polsce nie będzie to tak bardzo widoczne. Wszystko przez słabość naszej waluty względem dolara Amerykańskiego oraz pozostałych walut.

Black Friday i Cyber Monday

Dwie nowe tradycje które dotarły do Polski z Ameryki. Oba święta handlu wypadają obok siebie i są ze sobą niejako sprzężone. Jednak niektórzy handlowcy podchodzą do nich indywidualnie. A to też ma swoje wady i zalety. Zapraszamy do krótkiej lektury o Black Friday oraz Cyber Monday.

Cyber Monday

To już jutro, poniedziałek w którym są organizowane ogromne wyprzedaże w sklepach internetowych. Pamiętaj jutro z samego rana sprawdzić oferty które są dostępne po obniżonych wartościach. Tego dnia przeceny mogą sięgać nawet 80 %.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski