Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Promocje nie dla Polaków

Niestety w tym roku okres promocyjny nie będzie dobry dla Polaków. Mimo ogromnych obniżek w Polsce nie będzie to tak bardzo widoczne. Wszystko przez słabość naszej waluty względem dolara Amerykańskiego oraz pozostałych walut.

Black Friday i Cyber Monday

Dwie nowe tradycje które dotarły do Polski z Ameryki. Oba święta handlu wypadają obok siebie i są ze sobą niejako sprzężone. Jednak niektórzy handlowcy podchodzą do nich indywidualnie. A to też ma swoje wady i zalety. Zapraszamy do krótkiej lektury o Black Friday oraz Cyber Monday.

Cyber Monday

To już jutro, poniedziałek w którym są organizowane ogromne wyprzedaże w sklepach internetowych. Pamiętaj jutro z samego rana sprawdzić oferty które są dostępne po obniżonych wartościach. Tego dnia przeceny mogą sięgać nawet 80 %.

Black friday

To nowe święto handlowe wypada na ostatni piątek listopada. Dopiero od 2015 roku w Polsce jest również obchodzone. Nic dziwnego w Black Friday, sklepy robią takie obroty jak przez kilka miesięcy a wszystko za sprawą ogromnych przecen i wyprzedaży.

Gorączka dolara

Dolar Amerykański od momentu ogłoszenia nieoficjalnych wyników wyborów w USA stale zyskuje na wartości. Obecnie obserwujemy konsolidację, moment po szybkim wzroście gdzie niektórzy gracze realizują zyski. Czy dolar wzrośnie czy spadnie ?

Obligacje skarbowe i 500+

Rząd Prawa i Sprawiedliwości nie ma ostatnio dobrej passy. Obniżone ratingi, wyhamowanie Polskiej gospodarki, niska sprzedaż obligacji dla beneficjentów 500+ a do tego wszystkiego Euro i Dolar zyskały na wartości w stosunku do złotego.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski