Puste
  • Dołącz do Certyfikat dla Wiarygodnych Firm PL
  • Wszystkie zalety Certyfikatu i Programu Wiarygodna Firma
  • Wszystkie zalety Certyfikatu Wiarygodna Firma
  • Dołącz do Katalogu Wiarygodnych Firm
Wiarygodnafirma.pl >> Kategorie >> >>

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomościSpadki na Wall Street

Amerykańska giełda papierów wartościowych po osiągnięciu długo oczekiwanych maksymalnych wycen spółek notowanych na wspomnianym parkiecie realizuje zyski i tym samym notuje straty. To zachowanie ma znaczenie dla Polskich inwestorów którzy również przeszli do wyprzedaży.


guzik więcej
Spada cena ropy naftowej

Kolejne wahania ceny ropy naftowej, tym razem kierują się w dół. Po zażegnaniu kryzysu w Nigerii oraz opanowaniu pożarów w Kanadzie, wzrasta poziom wydobycia tego surowca co przekłada się na niższe ceny na giełdach paliw.


guzik więcej
Nie wykorzystana szansa

Rząd Polki z ramienia PiS niestety nie wykorzystał szansy na odreagowanie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Decyzja agencji ratingowej wyraźnie pomogła notowanym na GPW firmom ale polityczne decyzje po raz kolejny zniwelowały ruch wzrostowy.


guzik więcej
Spada cena ropy naftowej

Po kilkutygodniowych zawirowaniach na rynkach ropy naftowej sytuacja stabilizuje się. Cena spadał z 51 do 47 dolarów za baryłkę tego surowca. Oznacza to że w najbliższym czasie możemy ponownie taniej zatankować samochód.


guzik więcej
Zagrożenie terrorystyczne

Z uwagi na sytuację związaną z bojownikami Państwa Islamskiego zwanymi inaczej terrorystami, ukształtowały się nowe trendy w poszukiwaniu miejsca na spędzenie dorocznego urlopu. Okazuje się że ludzie cenią sobie bardziej bezpieczeństwo od uroków starożytnych miejsc.


guzik więcej
Budowanie kapitału firmy

Każda firma stara się stale poprawiać swoje wyniki finansowe w oparciu o długoterminowe umowy oraz kontrakty ale nie starają się zabezpieczyć przyszłości w oparciu o pasywny dochód. Jest to obecnie podstawowy błąd który może być gwoździem do trumny firmy która jest narażona na zawirowania polityczne oraz zmiany trendów.


guzik więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50

Szukaj


Baner informacyjny z listą obsługiwanych banków Polskich
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski
FaceBook Page
Google+