Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Chińska gospodarka hamuje

Jedna z dwóch największych gospodarek świata wyraźnie traci tępo wzrostu. Na giełdzie panują czerwone kolory a inwestorzy próbują sprzedawać aktywa aby ratować ostatnie pieniądze. Brzmi to jak scenariusz do filmu grozy ale to rzeczywistość.

Dlaczego ropa zmienia wartość

Postanowiliśmy stworzyć opracowanie które zobrazuje statystycznemu Polakowi dlaczego obecnie ceny ropy naftowej zachowują się tak a nie inaczej. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi wywodami.

Morawiecki uprawia propagandę

Sprawa dotyczy podatku bankowego który ma wejść w życie od 1 lutego 2016 roku. Morawiecki twierdzi że obecne posunięcia właścicieli banków to reakcja na niskie marże jakie osiągają i że podatek bankowy nie ma nic z tym wspólnego.

Unia VS Beata Szydło

Niestety Pani premier nie zabłysnęła w parlamencie Europejskim. Całe Polskie i Europejskie społeczeństwo które przyłożyło uwagę do wypowiedzi Pani premier Beaty Szydło usłyszeli jedynie propagandę i brak odpowiedzi na zadane pytania. Smutna prawda.

Zniesiono sankcje wobec Iranu

W sobotę 16 stycznia 2016 roku zniesiono sankcje gospodarcze oraz finansowe nałożone na Iran w efekcie oskarżenia tego kraju o próbę produkcji bomby atomowej. Sankcje były dotkliwe i w czasie ich trwania były nakładane nowe lub zaostrzane te które już zostały wcielone w życie. Przeczytaj w naszym artykule co to oznacza dla całego świata.

SP obniża Polsce rating

SP to jedna z trzech najbardziej opiniotwórczych agencji informacyjnych zajmujących się finansami. Jedna z tych trzech agencji ratingowych właśnie obniżyła nam ocenę. W komunikacie jest wątek polityczny który bezpośrednio oddziałuje na finanse.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski