Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Kryzys migracyjny Europy

Imigranci napływają z kierunków ogarniętych wojną domową wywołaną przez państwo Islamskie. Europa wspaniałomyślnie zaprosiła uchodźców do siebie jednak nie jesteśmy wstanie sprostać ilości osób potrzebujących azylu. Również Europa nie spełnia standardów niektórych uchodźców i wracają do domu.

Agencje ratingowe grożą obniżką

Niestety dla Pani premier Beaty Szydło oraz partii rządzącej nie tylko jedna agencja ratingowa pogroziła Polsce palcem. S&P obniżyła rating Polsce, pozostałe agencje tego nie zrobiły ale grozą konsekwencjami prowadzenia dalszej takiej polityki finansowej.

Wzrasta wartość ropy naftowej

Mimo wzrostu zapasów ropy naftowej cena w środę zyskała na wartości aż 7 %. To powoduje że wartość baryłki czarnego złota uplasowała się na wartości 34 $.

Chińska gospodarka hamuje

Jedna z dwóch największych gospodarek świata wyraźnie traci tępo wzrostu. Na giełdzie panują czerwone kolory a inwestorzy próbują sprzedawać aktywa aby ratować ostatnie pieniądze. Brzmi to jak scenariusz do filmu grozy ale to rzeczywistość.

Dlaczego ropa zmienia wartość

Postanowiliśmy stworzyć opracowanie które zobrazuje statystycznemu Polakowi dlaczego obecnie ceny ropy naftowej zachowują się tak a nie inaczej. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi wywodami.

Morawiecki uprawia propagandę

Sprawa dotyczy podatku bankowego który ma wejść w życie od 1 lutego 2016 roku. Morawiecki twierdzi że obecne posunięcia właścicieli banków to reakcja na niskie marże jakie osiągają i że podatek bankowy nie ma nic z tym wspólnego.

Szukaj


    Remont łazienki od A do Z Zapytaj nas, ile kosztuje remont łazienki. Oferujemy kompleksową usługę z gratisowym kosztorysem. Nasza ekipa to profesjonaliści z doświadczeniem.
    lazienkaw10dni.pl
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski