Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Górnicy działają na szkodę JSW

Dzięki strajkowi w JSW, związkowcy doprowadzili firmę na skraj upadłości. Zapasy gotówki które były odłożone na marcowe wypłaty zostały właśnie strawione przez koszty strajku. Związki zawodowe powinny mieć prawo do wyrażania swojej opinii ale powinny ponosić koszty przestojów w firmach.

Masz LED Uważaj

Modne oświetlenie w technologi LED ma minusy. Mimo dopiero rosnącej popularności, już pojawiają się pierwsze problemy. Większość problemów wynika z niedoinformowania posiadaczy i chęci sprzedania byle czego za choćby parę groszy po stronie sprzedawców. Przeczytaj na co uważać.

Chory pracownik

Co zrobić z chorym pracownikiem ? To pytanie zadaje każdy przedsiębiorca. Nigdy nie wiadomo co lepiej zrobić, zostawić mniej wydajną jednostkę na stanowisku czy wysłać do domu by się wyleczył. To sto zawsze dylemat i nikt nie wie jak prawidłowo wyjść z tej sytuacji. Dlatego napisałem ten artykuł.

Europa drukuje pieniądze

Na ostatnim posiedzeniu Europejskiego Parlamentu podjęto ważne decyzje w sprawie zmienienia obecnej sytuacji gospodarczej w granicach Europy. Kończący się kryzys gospodarczy wywołany przez amerykańskie banki odsłania ogromną stagnację w Europejskiej gospodarce. Europarlament znalazł rozwiązanie problemu.

Zmiany w prawie budowlanym

Od czwartku 15.01.2015 rok, zaszły zmiany w prawie budowlanym. Posłowie tym razem ułatwili zamiast utrudniać, przejście formalności i rozpoczęcie prac. Sprawdź jakie konstrukcjie podlegają nowym ułatwieniom.

Czy pomagać frankowiczom

Obecnie po niekontrolowanym uwolnieniu kursu Szwajcarskiego Franka wobec Euro, osoby biorące kredyt we franku muszą spłacać znacznie wyższe raty niż to zakładali podczas brania zobowiązania. Czy obecna sytuacja na rynku walut, zmusza państwo Polskie do pomocy tej grupie obywateli ?

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski