Rejestracja
Partner
Responsive image

Optymalizacja składek ZUS

Prowadząc działalność gospodarczą w Polsce, każdy przedsiębiorca jest zmuszony do płacenia składek na Zakład Ubezpieczeń Społecznych znany również pod skrótem ZUS. Dla większości osób jest to bardzo poważne utrudnienie w prowadzeniu swojej firmy. Składki są niewspółmierne do osiąganych zarobków. Ustawienie niezależnie od wysokości zarobków sztywnej miesięcznej składki na każdy z funduszy zawartych w ZUS generuje ogromny koszt którego nie można odliczyć od podstawy opodatkowania. Tym samym nie otrzymując nic opłacamy wielki moloch który przejada nasze ciężko zarobione pieniądze oferując nam w zamian jedynie marzenie o emeryturze. Podobne marzenie możemy otrzymać za znacznie niższe pieniądze a przy okazji możemy dostać fachową opiekę medyczną na terenie całego kraju w prywatnych lecznicach.

Jakie korzyści przy optymalizacji składek ZUS ?
Wybierając ofertę optymalizacji składek ZUS otrzymujesz szereg korzyści które pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze ale również uzyskać lepsze świadczenia. W ofercie którą prezentujemy mamy do zaproponowania zatrudnienie na umowę o pracę na Słowacji. To kraj z prawie najniższymi składkami na obowiązkowe ubezpieczenie społeczne pobierane od przedsiębiorców. Za cenę 444 zł brutto miesięcznie pozbędziesz się obowiązku opłacania Polskiego ZUS-u. Tak to jest możliwe co ważniejsze jest legalne. Autor tego artykułu sam korzysta od trzech lat z takiego ubezpieczenia. W raz z zmianą wysokości składek otrzymujemy również dostęp do szeregu specjalistycznych usług medycznych przeprowadzanych w prywatnych klinikach. W prywatnych klinikach nie ma kolejek, każdy pacjent jest umawiany na konkretną godzinę i jest traktowany z należytym szacunkiem. Do podstawowego ubezpieczenia można dokupić pakiet rozszerzający na całą rodzinę oraz partnerki nieformalne. Usługa jest prowadzona od lat i jest w pełni legalna.

Różne optymalizacje na różne okazje
Optymalizacja nie jest prostą sprawą, do każdego przypadku trzeba zastosować odpowiednie narzędzia. Należy to zrobić w przemyślany sposób gdyż jest to wybór na najbliższe lata. Zrozumiała jest również obawa przed zmianą naszego rodzimego ubezpieczyciela na system innego kraju lub inną formę zatrudnienia, w takim przypadku należy wspomnieć o różnicy między opłacaniem 1100 zł od 444 zł z uzyskaniem lepszej obsługi medycznej.

Przed podjęciem decyzji warto skorzystać z zasięgnięcia wiedzy u naszego konsultanta. Konsultacje są darmowe a podjęcie odpowiedniej decyzji nie jest prostą sprawą. Dlatego zapraszamy do konsultacji przed pojęciem decyzji i pierwszych kroków.

Darmowa konsultacja

Imię
Nazwisko
Telefon
e-mail
Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez WiarygodnaFirma.pl w celu niezobowiązującego kontaktu, przedstawienia oferty i skonsultowania potrzeb klienta.
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski