Rejestracja
Partner
Responsive image

Wsparcie pozycjonowania

Dla wszystkich kontrahentów WiarygodnaFirma.pl mamy przygotowane pakiety miejsc do umieszczania treści reklamowych czy też opiniotwórczych. Każdy z pakietów ma swoje limity które można oczywiście powiększyć.

Obecnie dysponujemy następującym zapleczem:
- 50 adresów IP
- 50 domen pierwszego poziomu
- unikalny skrypt opracowany na podstawie długoletniego doświadczenia w SEM
- wyłączność, dostępne tylko dla firm z certyfikatem

Wsparcie w pozycjonowaniu
Każdy przedsiębiorca marzy o tym aby jego witryna była najwyżej w wynikach wyszukiwań Google, na wybrane frazy. Teraz możesz pozyskać wraz z Certyfikatem Wiarygodna Firma, miejsca w których możesz umieścić swoje treści promocyjne. Odpowiednio napisany tekst wraz z zawartym linkiem prowadzącym do Twojej strony będzie pracował na lepszą widoczność w wynikach wyszukiwarek przez długie lata. Domeny są utrzymywane z opłat za Certyfikaty, dlatego będą w internecie przez długie lata. Linki z długą historią są znacznie mocniejsze niż te które niedawno powstały. Zadbaj o pozycję swojej strony lub sklepu.

Jakie zaplecze posiadamy ?
Zaplecze które oferujemy naszym klientom jest budowane na nasze potrzeby. Mamy pełną władzę nad domenami oraz nad treściami które są do tych stron dodawane. Dzięki temu możemy zapewnić że domeny nie zostaną zlikwidowane i że linki tam umieszczone będą długie lata pracować na pozycję strony reklamowanej. W skład naszego zaplecza wchodzi pięćdziesiąt adresów IP oraz domen. Każda domena jest osadzona na innym adresie IP oraz zawiera tylko unikalne treści. Zaplecze osadzone na różnych adresach IP i różnych adresach głównych domen w połączeniu z unikalną treścią i dodatkowymi linkami jest najlepszym sposobem na podwyższenie rankingów strony w wyszukiwarkach.

Jakie korzyści ?
Wykorzystując wspomniane miejsca na dodawanie treści możesz poprawić widoczność swojej witryny w wynikach wyszukiwarek. Od początku istnienia wyszukiwarek wiadomo że ilość linków prowadzących do strony jest bardzo ważna. Jednak link linkowi nie równy. Dbając o otoczenie i treść dodawanych artykułów możemy uzyskać linki o bardzo dużej sile. Zyskaj przewagę nad konkurencją i pozyskaj linki z unikalnych witryn. Tylko Certyfikowane firmy mogą dodać treści z linkami do naszego zaplecza. To oznacza sporą przewagę nad konkurencją. Wykorzystaj to na swoją korzyść.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski