Rejestracja
Partner
Responsive image

CBA zatrzymało Piniora


2016-11-29

Józef Pinior aresztowany przez CBA

Ikona Solidarności oraz osoba dzięki której ta organizacja mogła walczyć z komunizmem na ziemiach Polskich w czasach PRL. Jarosław Kaczyński od dawna próbował swojego zmarłego brata Lecha Kaczyńskiego namaścić jako nieoficjalnego szefa Solidarności która walczyła niegdyś z komunizmem. Osiągnięcia Solidarności są tak legendarne że nic dziwnego iż Kaczyński chce sobie przywłaszczyć cudze zasługi. Tak też pojawiły się teczki na Lecha Wałęsę a teraz mamy pomówienie na temat Józefa Piniora. Teraz pokrótce opiszemy co dziś działo się we Wrocławiu pod domem Józefa Piniora.


Wtargnięcie CBA do prywatnego domu

Około godziny szóstej rano pod domem Józefa Piniora pojawili się dziennikarze wraz z kamerami. Asystowało im kilkudziesięciu mundurowych pracujących w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym. Z doniesień pracowników CBA wypytywanych przez dziennikarzy na miejscu, wynika że Józef Pinior ma być zatrzymany do wyjaśnienia w sprawie przyjęcia dwóch łapówek, jedna na kwotę 6 a druga na kwotę 40 tysięcy złotych. Problem w tym że większość materiału dowodowego świadczy o tym że to asystent Józefa Piniora czyli Jarosław W.


Ten scenariusz już widzieliśmy

Cała akcja wygląda tak jakby była zamówiona przez obecnie rządzącą partię polityczną czyli PiS. Ten scenariusz i przedstawienie mogliśmy już oglądać za poprzednich rządów PiS-u, tylko aktorzy byli inni. W tamtych czasach Jarosław Kaczyński chciał zniszczyć Andrzeja Leppera którego uważał za swojego największego oponenta do władzy. Andrzej Lepper został uwikłany w podobną historię jak Józef Pinior. CBA w tamtej sprawie również celowało w asystentów Andrzeja Leppera a on sam został użyty jako kozioł ofiarny. W sumie chodziło o zniszczenie jego potęgi politycznej. Andrzej Lepper w tamtym czasie miał spore szanse na wygraną w wyborach i przejęcie władzy. Afera gruntowa, bo tak została ochrzczona tamta sprawa, ostatecznie dotyczyła jedynie pracowników ministerstwa rolnictwa. A sam Andrzej Lepper po dwóch latach został oczyszczony przez sąd z zarzutów. Jednak to już mu w niczym nie pomogło. Zniszczony człowiek z długami w końcu targnął się na swoje życie.


Józef Pinior również mógł stać się motorem kolejnego zwrotu politycznego w Polsce. Obecnie PiS może chcieć właśnie za pomocą CBA czyli swojego ulubionego narzędzia eliminować kolejnych oponentów politycznych. Wystarczy wykręcić im jakąś aferę korupcyjną i praktycznie taki oponent jest skończony. Zanim dojdzie prawdy w sądzie to miną dwa lata a wtedy to już wszyscy będą mieli wyrobione zdanie. Tak samo było w przypadku Leppera. O aferze gazety pisały na pierwszej stronie. Gdy go uniewinnili, wzmiankę o tym można było znaleźć gdzieś w środku obok innych nic nieznaczących wiadomości politycznych.


Wygląda na to że przyszedł ponownie czas gdy PiS będzie robił czystki polityczne i wrabiał w afery prominentnych ludzi którzy są w opozycji do obecnego rządu. Podobne techniki stosuje Putin w Rosji i dlatego tak długo tam rządzi. Czy Polska pójdzie tym samym torem ?

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski