Puste
  • Dołącz do Certyfikat dla Wiarygodnych Firm PL
  • Wszystkie zalety Certyfikatu i Programu Wiarygodna Firma
  • Wszystkie zalety Certyfikatu Wiarygodna Firma
  • Dołącz do Katalogu Wiarygodnych Firm
Wiarygodnafirma.pl >> Kategorie >> Informacje >> Przemiany w dziale artykuły

Przemiany w dziale artykuły


2016-12-26

Zmiany w dziale artykuły

Jeśli jesteś wnikliwym obserwatorem naszych treści które publikujemy na łamach naszej witryny, to z pewnością zauważyłeś zmianę w dostępie do wszystkich artykułów. W dawnych czasach (czyli przed zmianami ;) ), wszystkie artykuły były wrzucone w jeden spis wszystkich dostępnych treści. Z czasem gdy artykułów przybywało, baza dostępnych treści stała się dość obszerna. Niemal, wymusiło to na nas dokonanie konkretnych zmian w całym dziale artykuły.


Gdy budowaliśmy dział w którym chcieliśmy zamieszczać dodatkowe treści związane z gospodarką, nawet nie przypuszczaliśmy że dział ten przybierze takie rozmiary. W sumie, każdy budowniczy strony internetowej powinien zakładać jej stały rozwój. Jednak dział artykuły miał odciążyć naszego firmowego bloga na którym zamieszczamy teraz już tylko informacje związane tylko z naszą firmą oraz certyfikatem.


Wymuszone zmiany

Podczas użytkowania tej części naszej witryny, zauważyliśmy problem z dostępem do wszystkich treści. Były one wrzucone do tak zwanego jednego kotła. Sprawiało to wrażenie ciągu treści bez podziału tematycznego. I tutaj właśnie pojawiła się możliwość zmiany postrzegania całego tego działu. Skoro było brak takiego podziału, a ilość artykułów stale się zwiększa, naturalnym jest wprowadzenie rozdzielenia głównych tematów na osobne wątki. I tak też się stało, nasza strona wzbogaciła się o kolejną podstronę nawigacyjną, dzięki której internauta może od razu trafić do działu z treściami o konkretnym charakterze.


Wprowadzone zmiany sześciokrotnie zmniejszyły ilość wyświetlanych w zbiorczej liście artykułów. Dzięki temu uzyskaliśmy kilka dodatkowych efektów. Zmniejszyliśmy jedną długą listę do sześciu krótkich które znacznie wolniej będą przybierać na sile. Podział tematyczny zwiększa wzajemne linkowanie do głównego działu tematycznego, jednocześnie ułatwia linkowanie wewnętrzne między artykułami. Poprawiamy statystyki SEO dla stron z dużą liczbą linków.


Podsumowanie

Ten zabieg przyniósł nam sporo dobrych efektów. Teraz pozostało wykorzystać uzyskane dodatkowe elementy strony dzięki któremu możemy skuteczniej walczyć o porządne miejsca w wyszukiwarkach internetowych.

Szukaj


Baner informacyjny z listą obsługiwanych banków Polskich
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski
FaceBook Page
Google+