Partner
Responsive image

Leszek Czarnecki bohaterem


2018-11-23

Leszek Czarnecki

Wrocławski biznesmen Leszek Czarnecki, to ikona Wrocławskiej przedsiębiorczości. Człowiek który zaczynał od spawania pod wodą, przeszedł pełną ścieżkę od małej firmy do dużej korporacji. Niegdyś był zwykłym Wrocławianinem, jednak zmysł do robienia poważnych interesów oraz wielka skala, pozwoliły mu zebrać pokaźny majątek. Leszek Czarnecki stworzył Europejski Fundusz Lizingowi, to właśnie ten biznes pomógł stać się temu człowiekowi bogatą osobistością. Lata ciężkiej pracy oraz trafione inwestycje spowodowały że biznesmen osiągał coraz to lepsze wyniki finansowe.


Holding Leszka Czarneckiego

Nasz bohater może pochwalić się licznymi osiągnięciami. Ale największym jest stworzenie kolejnego dużego organizmu. Europejski Fundusz Lizingowy został sprzedany bankowi Credit Agrycola, dzięki tej transakcji oraz stanowisku Polskiego prezesa wspomnianego banku pozwoliły na osiąganie kolejnych sukcesów. Na podstawie wcześniej zdobytego doświadczenia oraz funduszy Leszek Czarnecki stworzył Getin Holding który jest spółką matką kilku innych poważnych biznesów wspomnianego przedsiębiorcy. Jednak chyba największym osiągnięciem imperium jest zakończenie oraz pełna sprzedaż wieżowca Sky Tower we Wrocławiu. Jest to ogromna budowla z galerią handlową, wierzą w której znajdują się apartamenty oraz połączonym budynkiem biurowym w którym można wynajmować miejsca do prowadzenia swojej firmy.

Redakcja Certyfikat Wiarygodna Firma stoi murem za Leszkiem Czarneckim i prawem do prowadzenia własnego biznesu bez narażenia na ściąganie haraczu przez urzędników państwowych.

Problemy z PiS

W listopadzie 2018 roku wyszły na jaw problemy Leszka Czarneckiego z niektórymi działaczami czy też urzędnikami którzy wspólnie tworzą partię PiS. Obecnie nie można dokładnie mówić jak wysoko sięgają animozje w Prawie i Sprawiedliwości. Jednak wiele osób pamięta jak Jarosław Kaczyński na konwencjach partyjnych mówił że za jego pomysły zapłacą najbogatsi Polacy z listy Forbes. Kilka razy były wymieniane nazwiska Zbigniewa Solorza-Żaka oraz Leszka Czarneckiego. Więc można sądzić że większość władnych osób w partii PiS jest zamieszanych w próbę wymuszenia haraczu od Leszka Czarneckiego i Zbigniewa Solorza-Żaka. Na dowód tego procederu można przedstawić fakt znalezienia się osoby polecanej przez byłego już prezesa Komisji Nadzoru Finansowego ( KNF ) Marka Chrzanowskiego , osoby znanej jako prawnik w innym prywatnym banku w radzie nadzorczej.


Politycy partii Prawo i Sprawiedliwość tak procedowali przepisy prawa aby umożliwić przejęcie banku Leszka Czarneckiego za przysłowiową złotówkę. To wręcz oburzające że politycy Prawa i Sprawiedliwości nadal próbują przepchnąć przez senat przepisy które umożliwiają odbieranie prywatnemu właścicielowi jego instytucję finansową za pomocą decyzji administracyjnej KNF. Takie działanie to rozbój w biały dzień. Który biznesmen odważy się w takiej sytuacji politycznej budować nowy biznes ? To zamach na Polską przedsiębiorczość. A niby politycy z Prawa i Sprawiedliwości dumnie ogłaszają się patriotami, mimo swoich haseł wyborczych niszczą Polski biznes. I to w sposób jaki prezentują mafie a nie partie polityczne. Jedyna różnica to fakt że kradzież jest w imię przepisów wcześniej tak skrzętnie zbudowanych by można było kraść w legalny sposób.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski