Rejestracja
Partner
Responsive image

Wybuchła wojna w Europie


2014-08-28

Wojna w Europie

Czy to się komuś podoba czy nie, Rosja rozpoczęła działania wojenne na terytorium Ukrainy. Władimir Putin rozegrał sprytną partię szachów z władzami Unii Europejskiej, umiejętnie kupował czas siejąc propagandę i zaprzeczając faktom. Jednak władze Unii Europejskiej dały się niestety oszukać a najbardziej winny jest rząd Niemiec. Angela Merkel dała się ogłupić w zamian za pozorny spokój i zaprzeczanie faktom agresji ze strony Rosji.

Kodeks dobrych praktyk w biznesie

Wojska na Ukrainie

Bez wsparcia Ukraińskiej armii, konflikt może rozlać się na całą Unię Europejską. Rosjanie wraz z Turcją i Koreą mają duży potencjał militarny. Dodatkowo państwa te dysponują bronią jądrową. A Europa dzięki Niemcom jest bezbronna. Nie posiadamy systemu obrony przeciw rakietowej gdyż Angela Merkel była na tyle naiwna by wierzyć Władimirowi Putinowi że wszystko jest w porządku. Polityka łagodnych posunięć stała się naszym gwoździem do trumny. Niemcy licząc na dalsze dobre stosunki z Rosją wystawiły całą Europę na nierówna walkę z Władimirem Putinem.


Co jest w stanie powstrzymać Rosję ?

Tylko stanowcze działania mają szansę na skuteczną obronę. Teraz już nie ma czasu na spotkania rady bezpieczeństwa Europy. Teraz trzeba już działać. Tylko wzmocnienie wojsk Ukraińskich jest w stanie zatrzymać konflikt na terenie Ukrainy. To jest w interesie całej Europy, aby Rosyjskie wojska nie wdarły się w głąb Europy. Pytanie jest tylko jedno, czy władze Unii Europejskiej dojrzały już do obecnej sytuacji, czy też będą dalej udawać że wszystko jest na dobrej drodze.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski