Partner
Responsive image

Cyber Monday


2016-11-27

Cyber Monday, co to takiego ?

Podobnie jak Black Friday, tak i Cyber Monday jest świętem handlu. Black Friday według pierwotnej idei został stworzony głównie dla sklepów stacjonarnych. Z czystej chciwości został ten pomysł zaadaptowany również do platform sprzedażowych w internecie. Nikt nie chce aby takie zyski mu przeszły obok nosa. Ogromne przeceny do których wiele milionów klientów na całym już świecie się przyzwyczaiło, ściągają do największych sklepów ogromne ilości kupujących. Wręcz koczują oni już od poprzedniego dnia przed sklepem zajmując sobie najlepsze miejsce aby jako jedna z pierwszych osób wejść do sklepu. E-Sklepy też chciały coś z tego tortu dla siebie ukroić i w ten sposób przystąpiły do organizowania czarnego piątku również u siebie. Oczywiście w niczym to nie przeszkadza. Klienci tego dnia kupują praktycznie wszystko co jest przecenione. W niektórych sklepach dochodzi czasem do bójki gdy klienci walczą o ostatnią sztukę danego produktu.


Cyber Monday to dzień przypadający na pierwszy dzień pracujący po świątecznym weekendzie. Również i w tym dniu handel był mizerny ale lepszy niż w czarny piątek. Ludzie który stworzyli Cyber Monday, chcieli po prostu stworzyć święto handlu na miarę Black Fridey ale z przeznaczeniem dla sklepów internetowych. Dlatego wymyślono święto które wypada tuż po czarnym piątku i jest oddalone od poprzedniej wyprzedaży zaledwie o dwa dni. To taka deska ratunku dla osób które zapomniały o czarnym piątku gdyż nie mieszkają w USA gdzie wymyślono to święto handlu. Jeśli ominęły Cię promocje na Black Friday to możesz spróbować załapać się na promocje w Cyber Monday.


Cyber Monday tylko w internecie ?

Jeśli zastanawiasz się czy Cyber Monday jest dostępny tylko dla ofert internetowych to już na to pytanie odpowiadamy. Sklepy które posiadają filie stacjonarne oraz witrynę internetową z pewnością podciągną całą ofertę tego dnia pod to święto. Oczywiście z większym naciskiem na sprzedaż przez kanał internetowy, obdarowując osoby korzystające z sieci dodatkowym abatem. Ale również osoby które korzystają z stacjonarnych sklepów na pewno załapią się na jakieś promocyjne ceny. W końcu firma chce sprzedawać a zawiedziony klient wyjdzie zniesmaczony zachowując swoje pieniądze w portfelu a miał je zostawić w kasie.


Jeśli przegapiłeś lub nie kupiłeś wszystkiego w czasie trwania Black Friday, to masz jeszcze okazję załapać się na Cyber Monday. Tego dnia wyprzedaż jest na podobnym poziomie tylko że skierowana bardziej do klientów którzy kupują za pomocą internetu. Skorzystaj z tego medium aby odwiedzić strony swoich ulubionych sklepów i sprawdź czy rzeczy o których marzyłeś nie są akurat przecenione. Sprawdź a może uda Ci się kupić coś o czym marzysz od dawna a zawsze brakowało Ci na to pieniędzy.


To ostatnia taka szansa w tym roku. Więcej tak bogatych wyprzedaży nie będzie. Teraz w Europie będą wchodzić nowości na pułki sklepowe. Dlatego też właściciele firm handlowych wyprzedają wszystko po kosztach. Przed świętami muszą odzyskać kapitał aby zakupić produkty pod święta Bożego narodzenia.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski