Puste
  • Dołącz do Certyfikat dla Wiarygodnych Firm PL
  • Wszystkie zalety Certyfikatu i Programu Wiarygodna Firma
  • Wszystkie zalety Certyfikatu Wiarygodna Firma
  • Dołącz do Katalogu Wiarygodnych Firm
Wiarygodnafirma.pl >> Kategorie >> Informacje >> Prawie 300 artykułów

Prawie 300 artykułów


2016-12-26

Start działu wiadomości

Zakończenie testów nad nowym działem a tym samym zamieszczenie pierwszego artykułu odbyło się w maju 2014 roku a dokładniej 20 dnia tego pięknego miesiąca. Tak dokładnie od 20 maja 2014 roku publikujemy własne informacje które są tworzone w oparciu o wiadomości dostarczane przez najpopularniejsze dzienniki oraz własną wiedzę opartą o statystyki czy też wyceny. Można powiedzieć ze dwudziestego maja 2014 roku wystartowały wiadomości portalu Wiarygodna Firma pl.


Nikt nie przewidywał że serwis w ten sposób będzie się rozwijał. Wraz z powstaniem działu z wiadomościami otworzyły się nowe możliwości. Obecnie badamy trendy oraz analizujemy kierunki kursów poszczególnych spółek giełdowych. Obserwujemy zmiany w wartości poszczególnych walut. Następnie opisujemy to w obszernych artykułach które są opracowaniami danej sytuacji. Wszystkie informacje są przez nas analizowane i zawsze staramy się opierać opracowanie o informacje pozbawione propagandy politycznej.


W trakcie działania działu wiadomości doszło już do drobnych remontów i przebudowy. Rozwój tego działu który w początkowym momencie był nieokreślony dopiero kreował swój kierunek. Obecnie doszło do podziału na sześć głównych wątków tematycznych, jednak nikt nie jest w stanie powiedzieć czy w przyszłości tych wątków nie będzie więcej.


Stworzenie tak zwanych okruszków również było wymuszone rozrastającą się bazą wszystkich artykułów. Po dodaniu podziału na dodatkowe kategorie tematyczne, okruszki stały się świetnym dodatkowym linkowaniem wewnętrznym. Wraz z powstawaniem kolejnych artykułów, wzrasta liczba powiązań treści z konkretnymi działami tematycznymi za pomocą hiperłączy. A to prowadzi do ogólnego zwiększenia wartości każdej z podstron całego serwisu.


W trakcie prac modernizacyjnych, dodaliśmy również wyszukiwarkę artykułów. Gdy już ilość treści przekroczyła 100 artykułów, byliśmy zmuszeni do zbudowania wewnętrznej wyszukiwarki. Mechanizm jest bardzo tolerancyjny. Przeszukuje tytuły oraz treści artykułów. Dzięki temu wpisanie dowolnej frazy owocuje zwróceniem kilku wyników. Dzięki tej wyszukiwarce każdy internauta msze w szybki sposób odszukać dowolny artykuł zamieszczony na naszej stronie.

Szukaj


Baner informacyjny z listą obsługiwanych banków Polskich
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski
FaceBook Page
Google+