Rejestracja
Partner
Responsive image

Izrael zgodził się na rozejm z Palestyną


2014-08-31

Izrael i Palestyna

Przed wiekami Palestyna to był kraj muzułmanów. Ich pokojowe nastawienie na inne religie spowodował wpuszczenie mniejszości etnicznej w postaci Izraelitów na teren swojego państwa. Izraelici chcieli mieszkać w Palestynie gdyż jest to ich ziemia obiecana przez proroków i pismo święte. Jednak Izraelici nie potrafią żyć pokojowo. Mimo gościnności Palestyńczyków, Izrael zapragnął całej powierzchni Palestyny tylko dla swojego ludu. Od tego rozpoczęły się walki o terytorium już byłej Palestyny.


mapa


Kto tu jest terrorystą ?

Obie strony konfliktu wzajemnie obwiniają się o wprowadzenie terroru przeciwko stronie przeciwnej. Jednak to Izrael nie jest u siebie a to zgodnie z międzynarodowym prawem oznacza że to Izraelczycy czyli naród wybrany jest tu agresorem tym samym terrorystą który nastaje na życie rodowitych mieszkańców regionu czyli Palestyńczyków. W roku 1948 w tak zwanej wojnie sześciodniowej, Izrael zaatakował Palestyńczyków i w krótkim czasie przejął kontrolę praktycznie nad całym państwem Palestyńskim. Okupowanie terenów Palestyny trwa do dzisiaj mimo sprzeciwu międzynarodowej społeczności.

Kodeks dobrych praktyk w biznesie

Izrael dopuścił się zbrodni wojennej

W ostatnich miesiącach w strefie Gazy trwały ciągłe walki. Izrael tłumacząc się ze musi się bronić przed Hamasem, terroryzował ludność cywilną doprowadzając do otwartej rzezi ludności cywilnej. W walkach pomiędzy obiema stronami zginęło bardzo dużo ludzi jednak po szacunkach widać kto tu jest siłą przeważającą. Po stronie Izraela zginęło łącznie 69 żołnierzy. Po stronie Palestyńskiej można mówić o rzezi, ofiar było ponad 2200 osób. W tym przeważająca większość to cywile a w największej liczbie niczemu niewinne dzieci. Tak naród wybrany przejmuje swoją ziemię obiecaną, dokonując eksterminacji rdzennych mieszkańców okolicy.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski