Partner
Responsive image

Polska zaatakowana przez grupę przestępczą


2014-06-25

Na otwarcie kampanii

Dość nieudane rozpoczęcie kampanii do samorządów. Już w tym momencie Platforma Obywatelska przegrywa z Prawem i Sprawiedliwością. Dane pochodzą sprzed poinformowania opinii publicznej o nagranych rozmowach. Teraz po kolejnych ujawnionych wypowiedziach członków rządu Donalda Tuska, poparcie mogło jeszcze bardziej spaść.

Kodeks dobrych praktyk w biznesie

Odwracanie kota ogonem

Szef rządu próbuje odwrócić kota ogonem i w swoich wystąpieniach lansuje teorię że podsłuchiwanie i ujawnienie tych informacji to przestępstwo. Minister Sikorski posunął się nawet do stwierdzenia że rząd Polski został zaatakowany przez zorganizowaną grupę przestępczą. Automatycznie nasuwa się pytanie czy przypadkiem tymi przestępcami z zorganizowanej grupy przestępczej nie byli politycy PO którzy gościli na nagraniach ujawnionych przez gazetę Wprost. Wszystko w celu zniszczenia wizerunku partii rządzącej przed wyborami samorządowymi. W końcu rządzić można też poprzez zarząd gmin i województw.


Politycy bronią się atakiem, informują że podsłuchy były nielegalne


Konkluzja z autopsji

Z tego co widzimy, rząd już znalazł wyjście z sytuacji. Premier Donald Tusk przeprosił opinię publiczną za wypowiedzi swoich podwładnych i ogłosił że należy znaleźć osoby którym zależało na osłabieniu rządu Polskiego. Nie będziemy sądzić ani rozliczać polityków którzy w zaciszach sal VIP w restauracjach omawiają techniczne przesunięcia w rządzie w celu przepchnięcia zmian ustawy o Narodowym Banku Polskim oraz dodruku pieniędzy na sztuczne stymulowanie wykupu obligacji dłużnych Skarbu Państwa. Według polityków ważniejsze jest ukaranie osób które chciały ujawnić machloje partii rządzącej. A przecież uczą nas że powinniśmy ujawnić informacje o przestępstwach które są planowane.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski