Puste
  • Dołącz do Certyfikat dla Wiarygodnych Firm PL
  • Wszystkie zalety Certyfikatu i Programu Wiarygodna Firma
  • Wszystkie zalety Certyfikatu Wiarygodna Firma
  • Dołącz do Katalogu Wiarygodnych Firm
Wiarygodnafirma.pl >> Kategorie >> Plotki >> Władimir Putin grozi zakręceniem kurka

Władimir Putin grozi zakręceniem kurka


2014-06-09

Błękitne paliwo

Piękna nazwa dla bardzo dobrego paliwa którym jest gaz z Rosji. Gaz ten jest dostarczany rurociągami biegnącymi przez większość krajów środkowej i zachodniej Europy. Jesteśmy wręcz uzależnieni od gazu z Rosji tak samo jak inne kraje Unii Europejskiej. Obecnie większość decyzji politycznych związanych z Rosją i Ukrainą jest sparaliżowana przez szantaż surowcowy. Władimir Putin sięga po swoje najlepsze oręże którym jest surowiec dzięki któremu Europa może przetrwać zimę oraz dostarczać energii dla przemysłu.


Krótkie podsumowanie afery taśmowej w Polsce 2014 rok


Szantaż w zamian za pomoc Ukrainie

Władimir Putin sięgną po szantaż gdyż wyraźnie boi się że Unia Europejska będzie chciała sprzedawać gaz kupowany z Rosji właśnie Ukrainie. Taki pomysł nie podoba się prezydentowi Rosji. Jego odpowiedzią jest szantaż który ma zamknąć drogę pomocy w kwestii gazowej dla Ukrainy.

Kodeks dobrych praktyk w biznesie

Na szczęście już niedługo

Europa na szczęście od jakiegoś czasu myśli o dywersyfikacji źródeł tego cennego paliwa jakim jest gaz. Powstają nowe gazo-porty w kilku krajach Europy. Polska już zakontraktowała dostawy gazu z Kataru. Do rynku gazowego na świecie chce przyłączyć się Kanada i USA. Senat w USA pracuje nad ustawą pozwalającą sprzedawać nadwyżki produkcji gazu z łupków. Takie działanie w niedalekiej przyszłości może zdjąć z nasz szantaż którym posługuje się Rosja.

Szukaj


Baner informacyjny z listą obsługiwanych banków Polskich
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski
FaceBook Page
Google+