Rejestracja
Partner
Responsive image

Płatności PayU w WiarygodnaFirma.pl


2014-06-06

Koniec z tradycyjnym rachunkiem w WiarygodnaFirma.pl

Do niedawna wszelkie płatności związane z naszą stroną internetową były realizowane za pomocą Faktur Proforma, jednak przyszedł czas na wprowadzenia udogodnienia dla naszych obecnych i przyszłych kontrahentów. Od Czerwca 2014 roku w serwisie internetowym WiarygodnaFirma.pl wszelkie płatności można przeprowadzić bez dodatkowej prowizji za pomocą szybkich i wygodnych płatności PayU.

Kodeks dobrych praktyk w biznesie

Właściwy kierunek biznesu

.

Jedynym właściwym kierunkiem każdego biznesu jest wprowadzanie ułatwień w kontaktach i wymaganych operacjach. Jedną z takich operacji jest przekazywanie płatności za usługi na rzecz świadczącego. Dlatego postanowiliśmy pójść z duchem czasu. Wraz z automatyzacją weryfikowania danych kontrahentów w centralnych zbiorach ewidencji, postanowiliśmy wprowadzić szybkie płatności PayU dla naszych kontrahentów. Od teraz przekazanie opłaty za Fakturę VAT może zostać wykonane natychmiast. Wraz z wniesieniem opłaty, Faktura Proforma zostaje zamieniona na Fakturę VAT i jest również natychmiast do pobrania z poziomu panelu kontrahenta.


Nowe rekordowe ceny paliw w 2014 roku


Krok w stronę ekologii.

Dzięki wprowadzeniu możliwości pobierania faktur z poziomu panelu kontrahenta, robimy krok w stronę ekologii. Przy drobnych zmianach naszego regulaminu, wszyscy kontrahenci mogą pobierać faktury elektroniczne. Dzięki temu nasza firma stara się zaoszczędzić papier z którego są robione koperty i znaczki. Od teraz każdy kontrahent może wydrukować własną fakturę w zaciszu własnego biura i nie musi czekać aż dostarczy ją listonosz.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski