Puste
  • Dołącz do Certyfikat dla Wiarygodnych Firm PL
  • Wszystkie zalety Certyfikatu i Programu Wiarygodna Firma
  • Wszystkie zalety Certyfikatu Wiarygodna Firma
  • Dołącz do Katalogu Wiarygodnych Firm
Wiarygodnafirma.pl >> Kategorie >> >>

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomościPolacy nie ufają Polsce

Polacy kupują coraz więcej obligacji skarbu państwa ale z statystyk sprzedaży wynika że największą popularność mają papiery 3 miesięczne mimo braku opłacalności. To oznacza że Polacy owszem pożyczają ale nie ufnie.


guzik więcej
Energetyka na zakręcie w PL

Niestety nasze rodzime firmy energetyczne pod wpływem polityki partii rządzącej czyli PiS zostały totalnie zdemolowane. Środki którymi zarządzają zostały skonsumowane na ratowanie górnictwa. Rykoszetem oberwały podczas walki z wiatrakami a teraz Polacy za to wszystko zapłacą w wysokich rachunkach


guzik więcej
Propaganda od Amazon

To co się dzieje wokół firmy Amazon w ostatnich dniach to efekt podejścia do pracowników. Firma stawia na maksymalne wykorzystanie zasobów ludzkich tak aby każdy pracownik przynosił firmie jak największe zyski, jednak przyczynia się to do negatywnych opinii krążących po internecie.


guzik więcej
Złoto w konsolidacji

Inwestycja w złoto zawsze była traktowana jako spokojna przystań na rynkach finansowych które niejednokrotnie potrafią zadziwić nawet doświadczonych graczy. Obecnie złoto bardzo staniało i przekroczyło magiczną granicę 1200 dolarów za uncję co jest najniższą wyceną od 2011 roku.


guzik więcej
Ulga na start pułapką

Mateusz Morawiecki obecny premier Polski hucznie zapowiadał wejście nowej metody wsparcia osób zakładających nową działalność gospodarczą. Ulga na start polega na zwolnieniu ze składek ZUS przez pierwsze 6 miesięcy prowadzenia działalności jednak jest drugi dno tej sytuacji.


guzik więcej
Handel dobija rolnictwo

Gdy prześledzić drogę owoców i warzyw od miejsca zbioru do sklepu okazuje się że ten sam produkt jest bardzo różnie wyceniany. Weźmy tutaj maliny, które skupowane są po 2,60 zł od kilograma a w sklepach ta sama malina dochodzi do 20 zł za jeden kilogram. Ciekaw jesteś jak to się dzieje ?


guzik więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

Szukaj


Baner informacyjny z listą obsługiwanych banków Polskich
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski
FaceBook Page
Google+