Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Opłata za konto PayPal 50 zł

To już chyba koniec ery darmowych kont w serwisie PayPal. Od 16 grudnia 2020 roku zostanie wprowadzony nowy regulamin, który zmienia zasady darmowych kont. Z informacji dostarczonych od PayPal, nie można wywnioskować co jest powodem zmiany podejścia do klientów, jednak wszelkie czynności związane z aktywnym udziałem supportu jak i brakiem aktywności konta będzie podlegać opłatom.

Praca zdalna do regulacji w UE

Urzędnicy Unii Europejskiej zauważyli podczas pandemii że stare zasady organizowania pracy, które były dostosowane do pracy biurowej ni jak mają się do rzeczywistości cyfrowej. Pandemia obnażyła wiele braków w legislacji łącznie z brakiem regulacji w kwestii pracy zdalnej.

Centralny Rejestr Beneficjentów Rzeczywistych CRBR

PiS przygotował pułapkę legislacyjną na wspólników i właścicieli spółek kapitałowych zarejestrowanych na terenie Polski. Utworzono nowy rejestr o którym nikogo nie poinformowano, a za brak dokonania wpisu grożą wysokie kary nawet do 1 miliona złotych.

Jakie okna są odpowiednie w Polsce ?

Z uwagi na ciągłe zmiany klimatu wielu inwestorów zastanawia się jakie okna będą odpowiednie dla ich domu czy też mieszkania. Okna wymienia się czy instaluje w perspektywie kilku a nawet kilkudziesięciu lat. Dlatego warto zastanowić się podczas wybierania odpowiedniego typu okien do naszej inwestycji.

Drewno z betonu

Drewno jest piękne ale nie jest zbyt trwałe. W tym temacie mogą pomóc wyspecjalizowane firmy które zajmują się tworzeniem imitacji drewnopodobnych elementów z których można zbudować trwały taras lub inną ogrodową konstrukcję.

Problemy firm budowlanych

Koronawirus nie ustępuje a kolejne branże zaczynają odczuwać problemy związane z kwarantanną, brakiem pracowników, strachem przed kontaktami z innymi, trudnościami w pozyskiwaniu materiałów. To wszystko składa się na coraz większe spowolnienie w sektorze budowlanym.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski