Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Deflacja w Polsce, dobrze czy źle

Niektórzy politycy utrzymują że dalsza deflacja grozi pogorszeniem się całej gospodarki w ujęciu rocznym. Jednak czy tak naprawdę jest czy politycy jak zwykle się mylą ? Polska korzysta na deflacji mimo odmiennych opinii polityków.

Rosja:Znaleźli sposób na zarobek

Rosyjski miliarder znalazł sposób by zarobić ogromne pieniądze na firmach z całego świata. Jeśli Twoja firma działa na rynku Rosyjskim to w najbliższym czasie możesz mieć zwiększone koszty uzyskania przychodu.

Rewolucja w Poczcie Polskiej

Od dziś nie musimy już wychodzić z domu by nadać list na poczcie. Już od kilku miesięcy istnieje internetowa platforma Poczty Polskiej która umożliwia nadanie listu bez wychodzenia z domu, teraz również nadamy list polecony bez konieczności wizyty w placówce pocztowej.

Cenzura w internecie nadchodzi

Po atakach najemników państwa Islamskiego we Francji, władze zastanawiają się nie tylko nad zwiększeniem ilości patroli i sił porządkowych na ulicach miast ale również nad wprowadzeniem cenzury w internecie, ostatnim bastionie wolności wypowiedzi.

Co z Polskimi kopalniami

Polskie kopalnie węgla przeżywają kolejne problemy rentowności. W ostatnich latach z budżetu Państwa dotowano lub w inny sposób wspomagano górnictwo na kwotę 70 miliardów złotych. Czy stać nas na dalsze utrzymywanie nieekonomicznych przedsięwzięć ?

Rubel dalej tanieje

Kolejny tydzień pod znakiem spadku rubla. Czynników jest wiele i nie widać końca tragedii. Już nikt nie ma wątpliwości, Moskwa ma problemy i zapasy walutowe raczej nie pomogą na zbyt długo przy pogłębiającym się kryzysie.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski