Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Cenzura w internecie nadchodzi

Po atakach najemników państwa Islamskiego we Francji, władze zastanawiają się nie tylko nad zwiększeniem ilości patroli i sił porządkowych na ulicach miast ale również nad wprowadzeniem cenzury w internecie, ostatnim bastionie wolności wypowiedzi.

Co z Polskimi kopalniami

Polskie kopalnie węgla przeżywają kolejne problemy rentowności. W ostatnich latach z budżetu Państwa dotowano lub w inny sposób wspomagano górnictwo na kwotę 70 miliardów złotych. Czy stać nas na dalsze utrzymywanie nieekonomicznych przedsięwzięć ?

Rubel dalej tanieje

Kolejny tydzień pod znakiem spadku rubla. Czynników jest wiele i nie widać końca tragedii. Już nikt nie ma wątpliwości, Moskwa ma problemy i zapasy walutowe raczej nie pomogą na zbyt długo przy pogłębiającym się kryzysie.

Można zarobić

Uwaga dla wszystkich którzy potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki. Można zarobić ! Nowy 2015 rok już w styczniu daje szansę na zgromadzenie dodatkowej gotówki. Sprawdź dostępne metody szybkiego zarobku.

Paliwo będzie drożeć

Uwaga, rząd PO postanowił zarobić na taniejącej ropie. Wprowadzają nowy podatek który zablokuje obniżanie ceny paliw, a wręcz spowoduje że podrożeją. Rząd Ewy Kopacz nie ma litości i nie pozwoli by w Polacy mieli coś taniej, tam gdzie ceny same się obniżają, politycy wstawia nowy podatek.

Oszuści kolejny raz atakują

Prowadzisz przedsiębiorstwo, lub pracujesz na stanowisku które wymaga obsługi dokumentów, uważaj na to co otwierasz i gdzie prowadzą linki zawarte w mailu. Oszuści po raz kolejny wymyślili jak zarobić na nieuważnych internautach.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski