Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Praca: Zwolnienia w bankach

Niestety czarne chmury zbierają się nad sektorem bankowym. Do niedawna uczelnie przeżywały oblężenie na kierunkach związanych z pracą w banku. Od niedawna ten trend nie jest już tak stabilny. A wszystko wskazuje na to że praca w banku lub jego placówce już nie będzie tak łatwo dostępna.

Grecja : Nie oszczędnościom

W niedzielę 5 lipca 2015 roku Grecy w referendum narodowym wypowiedzieli się w sprawie dalszych oszczędności i reformie długu publicznego. Niestety dla Europy wynik referendum jest niekorzystny. Grecja chce odzyskać swoje trzynastki i czternastki i nadal pożyczać od innych pieniądze.

Paliwo tańsze o 50 gr na 1 litr

Od 1 lipca praktycznie każda firma w Polsce będzie mogła zaoszczędzić ponad 50 groszy na jednym litrze paliwa. Wraz z nowym miesiącem wchodzi nowe rozporządzenie ministerstwa finansów które przewiduje możliwość rozliczania paliwa zakupionego na firmę jako koszt uzyskania przychodu.

Czy Putin nadal jest groźny

Od ponad roku Władimir Putin destabilizuje Ukrainę przez co wpływa na nastroje inwestorów oraz rządzących w regionie. Jednak czy Rosja nadal jest taka groźna dla Europy jak rok temu ? Czy nadal należy obawiać się interwencji zbrojnej w naszym regionie?

Czy na walutach można zarabiać

Dzięki że prawie każdy kraj posiada swoją walutę dziś można dzięki wahaniom ich wartości zarabiać lub tracić fortuny. Czy w obliczu kryzysu finansowego który nadal przetacza się przez Europę, można zarobić na wahaniach wartości walut ?

Rubel zyskuje na wartości

Od początku lutego, Rubel ma lepsze warunki i dzięki temu umacnia swoją wartość. Umacnianie się tej waluty w stosunku do innych nie jest obecnie wytłumaczalne anie poparte pozytywnymi informacjami makroekonomicznymi. Mimo to na Rublu można teraz zarobić.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski