Puste
  • Dołącz do Certyfikat dla Wiarygodnych Firm PL
  • Wszystkie zalety Certyfikatu i Programu Wiarygodna Firma
  • Wszystkie zalety Certyfikatu Wiarygodna Firma
  • Dołącz do Katalogu Wiarygodnych Firm
Wiarygodnafirma.pl >> Kategorie >> >>

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomościUSA czeka na FED

Inwestorzy w USA czekają na ostateczną decyzję FED w sprawie stóp procentowych na dolarze. Ostatnie wypowiedzi Janet Yellen szefowej Rezerwy Federalnej sugerują podwyżkę oprocentowania.


guzik więcej
Coraz więcej długów

Statystyczny Polak coraz chętniej pożycza pieniądze. Problem w tym że większość tych pożyczek jest udzielanych już tylko w firmach pożyczkowych bo banki tym osobom już nie chcą pożyczać z uwagi na brak zdolności kredytowej. A długi Polaków rosną.


guzik więcej
OPEC i Rosja współpracują ?

Kartel OPEC oraz Rosja zauważyli że gdy podają informacje o współpracy to cena ropy naftowe rośnie mimo że nie są wykonywane żadne posunięcia a jedynie puszczane w obieg plotki. To się spodobało eksporterom czarnego złota.


guzik więcej
Kaczyński ma winnego za PKB

Po odczycie PKB za trzeci kwartał 2016 roku rządzący musieli szybko coś wymyślić dlaczego gospodarka hamuje. Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla TVP1 jasno powiedział że winnymi za wyhamowanie gospodarki ponosi grupa przedsiębiorców sympatyzujących z poprzednią władzą.


guzik więcej
Polska gospodarka hamuje

Ostatni odczyt PKB za trzeci kwartał 2016 roku nie jest optymistyczny. Gdy rząd PiS chwalił się swoimi osiągnięciami, GUS pokazał dane które zweryfikowały samozachwyt partii rządzącej. Niestety odczyt PKB spadł z 3,1 do 2,5 %.


guzik więcej
Koniec ery ropy naftowej

Świat zakręca w stronę bardziej ekologicznego życia. A to może oznaczać koniec ery ropy naftowej, która w wyniku spalania produktów destylacji tego surowca generuje szkodliwe związki trafiające do atmosfery i trujących ludzi, zwierzęta i rośliny.


guzik więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

Szukaj


Baner informacyjny z listą obsługiwanych banków Polskich
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski
FaceBook Page
Google+