Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Złoto traci na wartości

To już kolejny tydzień strat na inwestycjach w złoto. Spadki wartości szlachetnego kruszcu są związane z wyprzedażą aktywów przez inwestorów. A to powoduje przy braku popytu obniżenie wartości. Nie pomaga nawet to że większość państw skupuje złoto całymi tonami. Czy inwestować w szlachetny kruszec pod inwestycje ?

2018 Szczyt koniunktury w Polsce

Dobrze to już było a lepiej raczej nie będzie a to z powodu kilku krytycznych barier które skutecznie hamują dalszy wzrost Polskiej gospodarki. Istnieje kilka możliwości ominięcia barier ale związane jest to z naruszeniem pewnych zasad równości w naszym kraju co może być katastrofalne w skutkach w przyszłych latach.

Polacy nie ufają Polsce

Polacy kupują coraz więcej obligacji skarbu państwa ale z statystyk sprzedaży wynika że największą popularność mają papiery 3 miesięczne mimo braku opłacalności. To oznacza że Polacy owszem pożyczają ale nie ufnie.

Energetyka na zakręcie w PL

Niestety nasze rodzime firmy energetyczne pod wpływem polityki partii rządzącej czyli PiS zostały totalnie zdemolowane. Środki którymi zarządzają zostały skonsumowane na ratowanie górnictwa. Rykoszetem oberwały podczas walki z wiatrakami a teraz Polacy za to wszystko zapłacą w wysokich rachunkach

Propaganda od Amazon

To co się dzieje wokół firmy Amazon w ostatnich dniach to efekt podejścia do pracowników. Firma stawia na maksymalne wykorzystanie zasobów ludzkich tak aby każdy pracownik przynosił firmie jak największe zyski, jednak przyczynia się to do negatywnych opinii krążących po internecie.

Złoto w konsolidacji

Inwestycja w złoto zawsze była traktowana jako spokojna przystań na rynkach finansowych które niejednokrotnie potrafią zadziwić nawet doświadczonych graczy. Obecnie złoto bardzo staniało i przekroczyło magiczną granicę 1200 dolarów za uncję co jest najniższą wyceną od 2011 roku.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski