Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Rating Polski podwyższony

Agencja ratingowa Standard & Poor's podniosła rating Polski do poziomu sprzed 1 stycznia 2016roku. Jest to efekt działań całej gospodarki która wypracowuje coraz lepsze statystyki.

Problemy Polskich firm

Wydaje się że źle to było kiedyś a teraz może być tylko lepiej. Niby mamy normalny rząd, ustawodawstwo oraz prawo. Każdy ma dostęp do szerokiej infrastruktury i instytucji finansowych. Co może zagrażać Polskim firmom w rozwoju ?

Koło zamachowe spowalnia

Gospodarka Polski posiada swoje koło zamachowe nadające odpowiedniego rytmu całemu systemowi. Obecnie nasze koło zamachowe natrafia na kolejne trudności przez co zacznie za niedługo spowalniać. A to niedobrze dla całej gospodarki.

Złoto traci na wartości

To już kolejny tydzień strat na inwestycjach w złoto. Spadki wartości szlachetnego kruszcu są związane z wyprzedażą aktywów przez inwestorów. A to powoduje przy braku popytu obniżenie wartości. Nie pomaga nawet to że większość państw skupuje złoto całymi tonami. Czy inwestować w szlachetny kruszec pod inwestycje ?

2018 Szczyt koniunktury w Polsce

Dobrze to już było a lepiej raczej nie będzie a to z powodu kilku krytycznych barier które skutecznie hamują dalszy wzrost Polskiej gospodarki. Istnieje kilka możliwości ominięcia barier ale związane jest to z naruszeniem pewnych zasad równości w naszym kraju co może być katastrofalne w skutkach w przyszłych latach.

Polacy nie ufają Polsce

Polacy kupują coraz więcej obligacji skarbu państwa ale z statystyk sprzedaży wynika że największą popularność mają papiery 3 miesięczne mimo braku opłacalności. To oznacza że Polacy owszem pożyczają ale nie ufnie.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski