Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

EBC zmienia zasady QE

Skup obligacji ze strefy Euro miał trwać według pierwotnych planów do marca 2017 roku. Już wiemy że tak nie będzie. Przeczytaj w naszym artykule co się od wczoraj zmieniło w Europejskim Banku Centralnym.

Czwartek konsolidacja na GPW

Po trzech dniach wzrostów nastąpiła drobna konsolidacja. Na rynku starli się sprzedający i kupujący. Czy jest jeszcze miejsce na zarobek ? Czy to już koniec sztucznej hossy ? Przeczytaj nasz artykuł.

Trzy dni wzrostów

Ostatnie trzy dni przyniosły ogromną falę podwyższenia wartości wielu spółek na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Jest to efekt napływu obcego kapitału do Polski po zmianie podejścia do naszego rynku z uwagi na poważną przecenę naszej waluty.

Nowe szczyty na GPW

Od dwóch dni, czyli po referendum we Włoszech, nasza Polska Złotówka jest poważnie przeceniona. Jednocześnie widać na walutach lekkie odbicie i rajd świętego mikołaja na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Co to oznacza ? Dowiesz się z naszego opracowania.

Czy dolar może dalej drożeć ?

Czy dolar może być wart 5 złotych ? Takie rewelacje są wieszczone przez niektórych pesymistycznych analityków. Jednak czy działając w ekonomii możemy wierzyć że uda się dotrzeć dolarowi do takiej wyceny ?

Wyhamowanie wzrostów na ropie

Decyzja kartelu OPEC chyba tylko chwilowo wpłynęła na wzrost ceny ropy naftowej na międzynarodowych rynkach. Rosnąca cena od dłuższego czasu powoduje że opłaca się uruchamiać droższe szyby wydobywcze z łupków co powoduje wzrost ilości surowca na rynku.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski