Puste
  • Dołącz do Certyfikat dla Wiarygodnych Firm PL
  • Wszystkie zalety Certyfikatu i Programu Wiarygodna Firma
  • Wszystkie zalety Certyfikatu Wiarygodna Firma
  • Dołącz do Katalogu Wiarygodnych Firm
Wiarygodnafirma.pl >> Kategorie >> >>

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomościBudowanie kapitału firmy

Każda firma stara się stale poprawiać swoje wyniki finansowe w oparciu o długoterminowe umowy oraz kontrakty ale nie starają się zabezpieczyć przyszłości w oparciu o pasywny dochód. Jest to obecnie podstawowy błąd który może być gwoździem do trumny firmy która jest narażona na zawirowania polityczne oraz zmiany trendów.


guzik więcej
Inwestycja w złoto

Od dawien dawna wiadomo że złoto jest przystanią spokoju gdy na rynkach finansowych szaleje kryzys lub zarysowują się na horyzoncie czarne chmury dla którejś z gospodarek. Złoto to nadal waluta która mocno trzyma się swoich podstawowych fundamentów.


guzik więcej
Sezon dywidendy

Jak co roku otwiera się sezon dywidendy czyli wypłaty nagrody dla posiadaczy akcji spółek akcyjnych z zysku netto danej firmy. Co roku coraz więcej firm deklaruje chęć podziału zysków z akcjonariuszami. W tym roku w dywidendach zgromadzony jest pokaźny majątek.


guzik więcej
Kolejny SKOK bankrutem

To już kolejny SKOK który zostaje ogłoszony bankrutem. Komisja Nadzoru Finansowego w poniedziałek 25 kwietnia 2016 roku wystąpi z wnioskiem o ogłoszenie upadłości SKOK Jowisz w Czeladzi. BFG będzie zmuszone po raz kolejny ratować klientów SKOK-ów.


guzik więcej
Jest decyzja RPP

Dziś w środę Rada Polityki Pieniężnej zakończyła swoje dwudniowe posiedzenie i ogłosiła politykę związaną z finansami na najbliższe miesiące. Sprawdź jak będzie podążał kurs podstawowej stopy procentowej i jak to wpłynie na Twoje lokaty i kredyty.


guzik więcej
Kryzys w SKOK

Kolejne niepokojące informacje płyną z sektora bankowego, Komisji Nadzoru Finansowego oraz z Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Wszystkie dotyczą Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych. Problem dotyczy wypłacalności głównie SKOK-ów ale to oddziałuje na cały sektor bankowy.


guzik więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48

Szukaj


Baner informacyjny z listą obsługiwanych banków Polskich
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski
FaceBook Page
Google+