Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Ropa, koniec obniżek cen

Od czerwca 2015 roku obserwowaliśmy ponowny spadek cen czarnego złota. Niestety to już koniec obniżek, można się spodziewać uspokojenia rynku lub wzrostu cen, taniej już nie będzie.

Banki oddadzą 15 miliardów złotych

Sejm uchwalił poprawkę do ustawy o prawie bankowym związaną z ogromnymi zasobami pieniężnymi. Obywatele Polski mogą brać udział w odzyskaniu nawet 15 miliardów złotych. Banki będą zobowiązane wypłacić pieniądze należytym właścicielom.

Chorwacja zamyka granice

To już czwarty kraj który zamyka granice w celu ochrony własnego terytorium przed migrantami z krajów bliskiego wschodu. Fala uchodźców zmierza do Anglii, Szwecji oraz Niemiec.

Europa zamyka granice

Kolejne kraje idąc za przykładem Niemiec i zamykają swoje granice przez migrantami. Fala uchodźców zagraża integralności unii Europejskiej. Stary kontynent nie jest w stanie przygarnąć wszystkich uciekinierów.

Niemcy zamknęli granice

W niedzielę administracja Niemiec wprowadziła natychmiastowe kontrole na granicy państwa wewnątrz strefy Schengen. Wprowadzenie kontroli granicznych jest związane bezpośredni z falą imigrantów zmierzających do tego kraju.

Uwaga na emaile z Windows 10

Nowa fala wyłudzeń. Przeczytaj aby uchronić się przed smutnymi konsekwencjami. Twoje dane i pieniądze są zagrożone, wszystko przez Windows 10 i darmową aktualizację.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski