Puste
  • Dołącz do Certyfikat dla Wiarygodnych Firm PL
  • Wszystkie zalety Certyfikatu i Programu Wiarygodna Firma
  • Wszystkie zalety Certyfikatu Wiarygodna Firma
  • Dołącz do Katalogu Wiarygodnych Firm
Wiarygodnafirma.pl >> Kategorie >> >>

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomościCzy anulują dług Grecji

Nowa partia która wygrała w Grecji wybory miesza na najwyższych salonach. Politycy nowego rządu Grecji próbują wymigać się z zadłużenia i reform które były ustalane wraz z poprzednim rządem w zamian za pomoc finansową.


guzik więcej
Koniec manipulacji wskaźnikami

Wszystkie rynki i giełdy gdzie obraca się najróżniejszymi papierami wartościowymi, kontraktami CFG czy też towarami podlegają wskaźnikom. Według wskaźników ustalane są wartości dla większości aktywów i pasywów które znajdują się w rękach obywateli.


guzik więcej
Ceny paliw w górę

Koniec obniżek na Polskich stacjach paliw. Można definitywnie zapomnieć o dalszych obniżkach i cenie w okolicach 4,00 zł za litr 95-tki. Wszystko za sprawą zmian na rynku i poszczególnych ruchów niektórych instytucji i krajów.


guzik więcej
Górnicy działają na szkodę JSW

Dzięki strajkowi w JSW, związkowcy doprowadzili firmę na skraj upadłości. Zapasy gotówki które były odłożone na marcowe wypłaty zostały właśnie strawione przez koszty strajku. Związki zawodowe powinny mieć prawo do wyrażania swojej opinii ale powinny ponosić koszty przestojów w firmach.


guzik więcej
Masz LED Uważaj

Modne oświetlenie w technologi LED ma minusy. Mimo dopiero rosnącej popularności, już pojawiają się pierwsze problemy. Większość problemów wynika z niedoinformowania posiadaczy i chęci sprzedania byle czego za choćby parę groszy po stronie sprzedawców. Przeczytaj na co uważać.


guzik więcej
Chory pracownik

Co zrobić z chorym pracownikiem ? To pytanie zadaje każdy przedsiębiorca. Nigdy nie wiadomo co lepiej zrobić, zostawić mniej wydajną jednostkę na stanowisku czy wysłać do domu by się wyleczył. To sto zawsze dylemat i nikt nie wie jak prawidłowo wyjść z tej sytuacji. Dlatego napisałem ten artykuł.


guzik więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

Szukaj


Baner informacyjny z listą obsługiwanych banków Polskich
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski
FaceBook Page
Google+