Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Tajna baza NATO przejęta przez Rosjan

Do 2009 roku na terenie Norwegi, NATO posiadało tajną bazę dla okrętów marynarki wojennej. Niestety przez lata spokoju nikt bazy nie wykorzystywał do rutynowych działań i przez to trafiła na otwartą aukcję. Teraz z tajnej bazy NATO korzystają Rosjanie, czy to nie konflikt interesów ?

Luka w algorytmie Google

Nasz pracownik w WiarygodnaFirma.pl odkrył lukę w algorytmie Google która umożliwia bezpośredni atak na pozycję w wynikach wyszukiwania witryn konkurencji. Praktycznie każdy może wpływać na wyniki wyszukiwarki Google przez to staje się ona bezużyteczna gdyż pokazuje nieprawdziwe wyniki.

Bezpieczeństwo w sieci

Eksperci przewidywali że rok 2015 będzie rokiem w którym rozwiną się zagrożenia w internecie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Oznacza to nieuczciwą walkę z konkurencją za pomocą ataków hakerskich skierowanych na serwery, strony oraz wyniki w wyszukiwarkach.

Cybernetyczne zagrożenia

Większość ludzi z branży przewidywała na rok 2015, wzrost zagrożeń ze strony sieci internet oraz konkurencji działającej w tej samej branży. Wojny cybernetyczne między firmami są już faktem i istnieją od 2000 roku. Dopiero teraz przybierają na sile wraz z wzrostem specjalistów z dziedziny IT.

Odnowienie wizerunku certyfikatu

Po latach pracy, postanowiliśmy zmienić niektóre elementy naszego certyfikatu w celu odświeżenia jego wizerunku. Nasz certyfikat powstał kilka lat temu, w międzyczasie grafika poszła do przodu i niektóre trendy całkowicie przestały być modne a co gorsza funkcjonalne.

Strategia EBC przynosi korzyści

9 marca 2015 roku ruszyło luzowanie ilościowe w Europie, zwane potocznie QE. Już w pierwszym tygodniu widać było wpływ tej decyzji na rynki finansowe w Europie. Europę stać na to by osłabić swoją walutę, skorzystają na tym kredytobiorcy i inwestorzy.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski