Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Chroń elektronikę przed burzą

Nasz ukochany sprzęt elektroniczny niestety jest wrażliwy na zakłócenia zasilania. Obecnie nad naszym krajem przetaczają się burze które mogą nas pozbawić naszych ulubionych gadżetów. Dowiedź się jak chronić swój sprzęt elektroniczny.

Google Panda 4.2

To dopiero pierwsza aktualizacja algorytmu Google o nazwie Panda w 2015 roku. Jednak wprowadzane zmiany są inne od poprzednich aktualizacji. Tym razem zespół ludzi odpowiedzialnych za aktualizację przygotował mechanizm który będzie działał z czasem. To nie jednorazowa akcja a zakrojona obława która może trwać nawet 10 miesięcy.

TVP zarabia bez abonamentu

TVP opublikowało właśnie wyniki kwartalne za pierwsze pół roku w 2015. Wyniki spółki są znacznie lepsze mimo że wpływy z abonamentu cały czas maleją. Okazuje się że bez zmuszania obywateli do utrzymywania molocha, misja TVP trwa i nic jej nie przeszkadza.

Downloaded.pl jawne oszustwo

Internet dzięki złudnej anonimowości przyciąga coraz więcej oszustów i naciągaczy. Jednym ze sposobów wyłudzenia pieniędzy od internauty to zainteresować go czymkolwiek a następnie wymusić opłatę za dostęp do pożądanych danych. Tym razem atak skierowany jest w firmy i przedsiębiorstwa.

Jest porozumienie z Iranem

Długo wyczekiwany przez wszystkich kompromis między największymi światowymi mocarstwami a Iranem, w końcu jest praktycznie zakończony. Dziś nad ranem ogłoszono porozumienie w sprawie programu nuklearnego Iranu i związanych z nim sankcji gospodarczych. Jest szansa że ropa a co za tym idzie benzyna na stacjach chwilowo stanieje.

Home.pl zmiana właściciela

Mamy okazję oglądać konsolidację na rynku domen. Obecny lider Polskiej sprzedaży domen zostanie wchłonięty przez inną internetową spółkę za blisko 560 milionów złotych. Oznacza to zmniejszenie się liczby konkurentów na Polskim rynku w strefie rejestracji, utrzymania domen oraz hostingu.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski