Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

LinkedIn przyznaje się do błędu

To coś bardzo nowego, serwis społecznościowy przyznaje się do błędu i zmienia taktykę wysyłania mailingów do swoich użytkowników. Wszystko po to aby mniej zaśmiecać przestrzeń sieci i skrzynki internetowe swoich użytkowników.

Dopalacze:To rząd zabija młodzież

Niestety musimy stwierdzić jasno że to rząd od czasów SLD i prezydenta Kwaśniewskiego są winni powstania dopalaczy. Również rządy Ewy Kopacz i partii PO nie jest bez winy, tkwią w bzdurnym przeświadczeniu że papierosy i wódka nie zabija a dopalacze to samodzielny wytwór który i tak by zaistniał na rynku.

ZUS pomaga zadłużonym firmom

Informacja głosi iż od sierpnia 2016 roku ZUS w każdy ze swoich oddziałów będzie posiadać pracowników oddelegowanych wyłącznie do pomocy przedsiębiorcom w spłaceniu zaległości wobec tej instytucji. Nowa forma ma pomóc w ściągalności zaległości w formie układu ratalnego z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Chroń elektronikę przed burzą

Nasz ukochany sprzęt elektroniczny niestety jest wrażliwy na zakłócenia zasilania. Obecnie nad naszym krajem przetaczają się burze które mogą nas pozbawić naszych ulubionych gadżetów. Dowiedź się jak chronić swój sprzęt elektroniczny.

Google Panda 4.2

To dopiero pierwsza aktualizacja algorytmu Google o nazwie Panda w 2015 roku. Jednak wprowadzane zmiany są inne od poprzednich aktualizacji. Tym razem zespół ludzi odpowiedzialnych za aktualizację przygotował mechanizm który będzie działał z czasem. To nie jednorazowa akcja a zakrojona obława która może trwać nawet 10 miesięcy.

TVP zarabia bez abonamentu

TVP opublikowało właśnie wyniki kwartalne za pierwsze pół roku w 2015. Wyniki spółki są znacznie lepsze mimo że wpływy z abonamentu cały czas maleją. Okazuje się że bez zmuszania obywateli do utrzymywania molocha, misja TVP trwa i nic jej nie przeszkadza.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski