Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Sieć Play na sprzedaż

„Puls Biznesu” informuje że sieć telefonii komórkowej Play została wystawiona na sprzedaż. Zainteresowani mają około miesiąca na złożenie oferty. Na sprzedaż wystawiono wszystkie udziały warte 12 miliardów złotych.

Złoto dało zarobić

Od stycznia 2016 roku informowaliśmy że rynek złota jak i sam kruszec jest obecnie walorem inwestycyjnym o dużej perspektywie wzrostu. Inwestując w czasie gdy pisaliśmy o wzroście wartości złota na dzień dzisiejszy można było zarobić nawet 19 % w skali roku z tej inwestycji.

Tauron bez dywidendy

Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe Tauron Polska Energetyka ogłosiła plany rozwojowe oraz wypłat dywidendy na najbliższe lata. Strategia zakłada średnio okresowy termin najbliższych siedmiu lat.

Straszą kontrolą, fałszywe maile

W ostatnich dniach bardzo duża liczba przedsiębiorców informuje o otrzymaniu maili od Urzędu Skarbowego. Jednak przesłana wiadomość elektroniczna tylko podszywa się pod wiadomość od urzędników. Dowiedź się więcej z naszego artykułu.

Brexit dopiero po 2019 roku

Zjednoczone Królestwo czyli Wielka Brytania ze stolicą Londyn wybrała własną indywidualną drogę, poza strukturami Unii Europejskiej. Jednak okazuje się że rozwód będzie trwał przynajmniej pięć lat, gdyż Londyńczycy nie śpieszą się z zbieraniem ekspertów którzy mają prowadzić negocjacje.

Sejm i senat na urlopie

Mamy już 23 lipca 2016 roku co oznacza że posłowie i senatorowie mają już urlop. Co to oznacza dla naszego pięknego kraju ? Przeczytaj w naszym krótkim artykule co dla nas oznaczają wakacje parlamentarzystów.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski