Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Straszą kontrolą, fałszywe maile

W ostatnich dniach bardzo duża liczba przedsiębiorców informuje o otrzymaniu maili od Urzędu Skarbowego. Jednak przesłana wiadomość elektroniczna tylko podszywa się pod wiadomość od urzędników. Dowiedź się więcej z naszego artykułu.

Brexit dopiero po 2019 roku

Zjednoczone Królestwo czyli Wielka Brytania ze stolicą Londyn wybrała własną indywidualną drogę, poza strukturami Unii Europejskiej. Jednak okazuje się że rozwód będzie trwał przynajmniej pięć lat, gdyż Londyńczycy nie śpieszą się z zbieraniem ekspertów którzy mają prowadzić negocjacje.

Sejm i senat na urlopie

Mamy już 23 lipca 2016 roku co oznacza że posłowie i senatorowie mają już urlop. Co to oznacza dla naszego pięknego kraju ? Przeczytaj w naszym krótkim artykule co dla nas oznaczają wakacje parlamentarzystów.

Spadki na Wall Street

Amerykańska giełda papierów wartościowych po osiągnięciu długo oczekiwanych maksymalnych wycen spółek notowanych na wspomnianym parkiecie realizuje zyski i tym samym notuje straty. To zachowanie ma znaczenie dla Polskich inwestorów którzy również przeszli do wyprzedaży.

Spada cena ropy naftowej

Kolejne wahania ceny ropy naftowej, tym razem kierują się w dół. Po zażegnaniu kryzysu w Nigerii oraz opanowaniu pożarów w Kanadzie, wzrasta poziom wydobycia tego surowca co przekłada się na niższe ceny na giełdach paliw.

Nie wykorzystana szansa

Rząd Polki z ramienia PiS niestety nie wykorzystał szansy na odreagowanie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Decyzja agencji ratingowej wyraźnie pomogła notowanym na GPW firmom ale polityczne decyzje po raz kolejny zniwelowały ruch wzrostowy.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski