Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Będzie odział szybkiego reagowania NATO w Polsce

Pierwsze zapowiedzi potwierdziły się. Dziś Prezydent Bronisław Komorowski przedstawił ogólne założenia które zostały poddane dyskusji na szczycie państw zrzeszonych w NATO. Zjazd państw członkowskich NATO to odpowiedź na zagrożenie płynące z Rosji.

Wielka Brytania: Ogromne zamówienie sprzętu bojowego

Wielka Brytania dozbraja swoją armię. Premier David Cameron ogłosił zakończenie przetargu na ponad pół tysiąca nowych wozów bojowych. To reakcja na dozbrajanie Rosyjskiej armii i przygotowywania wojska na przyszłe wyzwania.

Rząd przeciwny jawnym rozliczeniom urzędników

Silny opór rządzących pod wpływem lobbingu z ministerstw. Sprawa dotyczy rozszerzenia ilości urzędników którzy muszą spowiadać się ze swojego majątku. Chodzi o łatwiejsze sprawdzanie czy urzędnicy są uczciwi i czy biorą łapówki.

NIK:Po 2015 roku, mogą nastąpić przerwy w dostawie prądu

Polska stoi przed kolejnym problemem. Najwyższa Izba Kontroli po przeprowadzonym raporcie, alarmuje że w naszym kraju po roku 2015 mogą nastąpić przerwy w dostawach prądu.

USA i NATO, będziemy bronić krajów bałtyckich

USA zapowiada że na najbliższym szczycie NATO zarekomendują budowę trzech nowych baz wojskowych na terenie krajów bałtyckich. Jest to odpowiedź na Rosyjską ekspansję na Ukrainie.

Izrael zgodził się na rozejm z Palestyną

Wyczekiwany przełom w konflikcie Izraela i Palestyńczyków uwięzionych w strefie Gazy. Izrael zgodził się na zawieszenie broni po rzezi której dokonali Izraelscy wojskowi. Naród wybrany przestał zabijać, prawdopodobnie dlatego że zabrakło pieniędzy na dalszą walkę.

Szukaj


soroban-ksiegowosc.pl
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski