Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

BBC: To Rosjanie zestrzelili Boeinga

BBC dotarło do trzech świadków którzy potwierdzają swoje tezy. To żołnierze Rosyjscy byli przyczyną zestrzelenia Malezyjskiego Boeinga 777. Do tragedii doszło 17 lipca 2014 roku.

Fałszywe wezwania do zapłaty abonamentu

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji alarmuje, pojawiły się fałszywe wezwania do zapłaty abonamentu radiowo-telewizyjnego. Oszuści wymyślili kolejny sposób na wyłudzenie pieniędzy.

Putin ponownie okłamał Europę

Od 17:00 wczoraj czasu Polskiego na Ukrainie powinno obowiązywać zawieszenie broni uzgodnione przez Prezydentów Ukrainy i Rosji. Jednak po raz kolejny okazuje się ze Władimir Putin kłamie jak z nut w żywe oczy.

Będzie odział szybkiego reagowania NATO w Polsce

Pierwsze zapowiedzi potwierdziły się. Dziś Prezydent Bronisław Komorowski przedstawił ogólne założenia które zostały poddane dyskusji na szczycie państw zrzeszonych w NATO. Zjazd państw członkowskich NATO to odpowiedź na zagrożenie płynące z Rosji.

Wielka Brytania: Ogromne zamówienie sprzętu bojowego

Wielka Brytania dozbraja swoją armię. Premier David Cameron ogłosił zakończenie przetargu na ponad pół tysiąca nowych wozów bojowych. To reakcja na dozbrajanie Rosyjskiej armii i przygotowywania wojska na przyszłe wyzwania.

Rząd przeciwny jawnym rozliczeniom urzędników

Silny opór rządzących pod wpływem lobbingu z ministerstw. Sprawa dotyczy rozszerzenia ilości urzędników którzy muszą spowiadać się ze swojego majątku. Chodzi o łatwiejsze sprawdzanie czy urzędnicy są uczciwi i czy biorą łapówki.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski