Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Zmiany w podatkach

Niestety szykują się ostre zmiany w podatkach na niekorzyść tych którzy ostatecznie je płacą. Nowa partia rządząca potrzebuje pieniędzy na realizację swoich obietnic wyborczych i szuka ich w bankach, marketach, energetyce a teraz już nawet w internecie.

PZU straciło 2 miliardy

Pogłoski o podatku od ubezpieczycieli spowodowały że PZU straciło dziś na wartości około 6 % w stosunku do tego co reprezentowało sobą dziś rano. Okazuje się że nie tylko banki i markety ale również ubezpieczenia będą opodatkowane.

Szczyt klimatyczny w Paryżu

W dniu 30 listopada 2015 roku odbyło się rozpoczęcie szczytu klimatycznego naszej planety. Jest to o tyle ważne że w tym roku obserwujemy najcieplejszy rok pod względem temperatur od momentu obserwacji tego zjawiska.

Arriena Hussarya GT4

Polska dorobiła się swojego pierwszego super samochodu. Od 2015 roku możemy konkurować na rynku motoryzacyjnym z takimi potęgami jak Porsche, McLaren czy też Ferrari.

Przygotuj auto do zimy

Nadchodzi wielkimi krokami, zima 2015 rok. Po suchym i gorącym lecie synoptycy przewidują śnieżną zimę. Tymczasem kierowcy nadal liczą na cud że przejedzą na letnich oponach cała zimę.

Black Friday

Nowa tradycja zapożyczona z Stanów Zjednoczonych Ameryki, wydaje się że zostanie przyjęta na stałe jako rytuał świąteczny. W tym roku mamy premierę Europejską tego wydarzenia a już obserwujemy mutację podstawowej wersji pomysłu.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski