Puste
  • Dołącz do Certyfikat dla Wiarygodnych Firm PL
  • Wszystkie zalety Certyfikatu i Programu Wiarygodna Firma
  • Wszystkie zalety Certyfikatu Wiarygodna Firma
  • Dołącz do Katalogu Wiarygodnych Firm
Wiarygodnafirma.pl >> Kategorie >> >>

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomościDziś zaćmienie słońca

Zjawisko to występuje bardzo rzadko i do tej pory nie miało zbyt negatywnych skutków. Po za kilkoma incydentami w starożytności gdy ludzie wyuczeni umieli wywrzeć strach wśród pospólstwa w odpowiednim momencie obwieszczając że za chwilę sprawią że na ziemi zapanuje ciemność.


guzik więcej
Rosja chce złagodzić embargo

Rosja przyciśnięta przez zimę i brak towarów rolno-spożywczych kombinuje nad złagodzeniem embarga na import. Jednak Rosja nie chce uchylać zakazu importu z określonych krajów jednak zrobi krok w stronę budowania rynku pracy a przy okazji po cichu ominie własne embargo.


guzik więcej
Pracodawcy RP pozywają górników

Związek pracodawców RP złożył list otwarty do generalnej prokuratury z wnioskiem o ściganie i ukaranie liderów związków zawodowych którzy doprowadzili do strajku w kopalniach JSW i działali na szkodę firmy.


guzik więcej
Przewidują spadek bezrobocia

Obecny minister pracy Władysław Kosiniak Kamysz przewiduje spadek bezrobocia oraz wzrost płacy w Polsce. Takie prognozy wysuwane są na podstawie nastrojów przedsiębiorców.


guzik więcej
Czy anulują dług Grecji

Nowa partia która wygrała w Grecji wybory miesza na najwyższych salonach. Politycy nowego rządu Grecji próbują wymigać się z zadłużenia i reform które były ustalane wraz z poprzednim rządem w zamian za pomoc finansową.


guzik więcej
Koniec manipulacji wskaźnikami

Wszystkie rynki i giełdy gdzie obraca się najróżniejszymi papierami wartościowymi, kontraktami CFG czy też towarami podlegają wskaźnikom. Według wskaźników ustalane są wartości dla większości aktywów i pasywów które znajdują się w rękach obywateli.


guzik więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

Szukaj


Baner informacyjny z listą obsługiwanych banków Polskich
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski
FaceBook Page
Google+