Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Polska rajem dla Ukraińskich firm

Od rozpoczęcia konfliktu zbrojnego na Ukrainie, Polska zyskała w oczach swoich sąsiadów. Gdy służby wewnętrzne Ukrainy rozpoczęły nagonki na największe firmy IT w swoim kraju, te postanowiły przenieść biznes do Polski. Przeczytaj dalej jakie są korzyści dla obu stron.

Kradzieże z tirów biją rekordy

Przestępcy nie próżnują i cały czas szukają nowych metod na szybki zarobek kosztem innych. Tradycją już jest napadanie na tiry i kradzież towaru z naczepy. Jednak te metody w obecnych czasach odchodzą już do lamusa. Sprawdź jak teraz oszuści wyłudzają towar od hurtowni i producentów.

Cyber ataki na Banki

Firmy zajmujące się produkcją oprogramowania antywirusowego ogłosiły że dwa pierwsze kwartały 2015 roku nosiły znamiona zwiększenia ataków za pomocą trojanów na użytkowników banków. U nas znajdziesz listę najbardziej atakowanych banków.

Oficjalne wyniki wyborów 2015

27.10.2015 o godzinie 15:30 do publicznej wiadomości zostały podane oficjalne wyniki wyborów do sejmu. Wyniki nie znacznie różnią się od pierwszych adnotacji podawanych tuż po zakończeniu ciszy wyborczej.

Wybory do sejmu 2015

Zbliżają się wybory do sejmu i senatu w parlamencie Polski. Jest to okazja do wybrania ugrupowania politycznego które idzie w parze z naszymi poglądami. Jest to swoiste dbanie o swoje interesy nawet gdy wiemy że nasza partia nie wygra a jedynie zajmie czwarte lub szóste miejsce. Mimo wszystko warto pójść na wybory i oddać swój głos.

Pomoc dla kredytobiorców

Przegłosowano dziś pomoc dla kredytobiorców którzy popadli w tarapaty. Przegłosowana ustawa to kontynuacja pomysłu pomocy dla zadłużonych we franku, tylko teraz pomoc kierowana jest do wszystkich zadłużonych.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski