Puste
  • Dołącz do Certyfikat dla Wiarygodnych Firm PL
  • Wszystkie zalety Certyfikatu i Programu Wiarygodna Firma
  • Wszystkie zalety Certyfikatu Wiarygodna Firma
  • Dołącz do Katalogu Wiarygodnych Firm
Wiarygodnafirma.pl >> Kategorie >> >>

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomościCzy Putin nadal jest groźny

Od ponad roku Władimir Putin destabilizuje Ukrainę przez co wpływa na nastroje inwestorów oraz rządzących w regionie. Jednak czy Rosja nadal jest taka groźna dla Europy jak rok temu ? Czy nadal należy obawiać się interwencji zbrojnej w naszym regionie?


guzik więcej
Czy na walutach można zarabiać

Dzięki że prawie każdy kraj posiada swoją walutę dziś można dzięki wahaniom ich wartości zarabiać lub tracić fortuny. Czy w obliczu kryzysu finansowego który nadal przetacza się przez Europę, można zarobić na wahaniach wartości walut ?


guzik więcej
Rubel zyskuje na wartości

Od początku lutego, Rubel ma lepsze warunki i dzięki temu umacnia swoją wartość. Umacnianie się tej waluty w stosunku do innych nie jest obecnie wytłumaczalne anie poparte pozytywnymi informacjami makroekonomicznymi. Mimo to na Rublu można teraz zarobić.


guzik więcej
Tajna baza NATO przejęta przez Rosjan

Do 2009 roku na terenie Norwegi, NATO posiadało tajną bazę dla okrętów marynarki wojennej. Niestety przez lata spokoju nikt bazy nie wykorzystywał do rutynowych działań i przez to trafiła na otwartą aukcję. Teraz z tajnej bazy NATO korzystają Rosjanie, czy to nie konflikt interesów ?


guzik więcej
Luka w algorytmie Google

Nasz pracownik w WiarygodnaFirma.pl odkrył lukę w algorytmie Google która umożliwia bezpośredni atak na pozycję w wynikach wyszukiwania witryn konkurencji. Praktycznie każdy może wpływać na wyniki wyszukiwarki Google przez to staje się ona bezużyteczna gdyż pokazuje nieprawdziwe wyniki.


guzik więcej
Bezpieczeństwo w sieci

Eksperci przewidywali że rok 2015 będzie rokiem w którym rozwiną się zagrożenia w internecie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Oznacza to nieuczciwą walkę z konkurencją za pomocą ataków hakerskich skierowanych na serwery, strony oraz wyniki w wyszukiwarkach.


guzik więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50

Szukaj


Baner informacyjny z listą obsługiwanych banków Polskich
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski
FaceBook Page
Google+