Puste
  • Dołącz do Certyfikat dla Wiarygodnych Firm PL
  • Wszystkie zalety Certyfikatu i Programu Wiarygodna Firma
  • Wszystkie zalety Certyfikatu Wiarygodna Firma
  • Dołącz do Katalogu Wiarygodnych Firm
Wiarygodnafirma.pl >> Kategorie >> >>

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomościDownloaded.pl jawne oszustwo

Internet dzięki złudnej anonimowości przyciąga coraz więcej oszustów i naciągaczy. Jednym ze sposobów wyłudzenia pieniędzy od internauty to zainteresować go czymkolwiek a następnie wymusić opłatę za dostęp do pożądanych danych. Tym razem atak skierowany jest w firmy i przedsiębiorstwa.


guzik więcej
Jest porozumienie z Iranem

Długo wyczekiwany przez wszystkich kompromis między największymi światowymi mocarstwami a Iranem, w końcu jest praktycznie zakończony. Dziś nad ranem ogłoszono porozumienie w sprawie programu nuklearnego Iranu i związanych z nim sankcji gospodarczych. Jest szansa że ropa a co za tym idzie benzyna na stacjach chwilowo stanieje.


guzik więcej
Home.pl zmiana właściciela

Mamy okazję oglądać konsolidację na rynku domen. Obecny lider Polskiej sprzedaży domen zostanie wchłonięty przez inną internetową spółkę za blisko 560 milionów złotych. Oznacza to zmniejszenie się liczby konkurentów na Polskim rynku w strefie rejestracji, utrzymania domen oraz hostingu.


guzik więcej
Praca: Zwolnienia w bankach

Niestety czarne chmury zbierają się nad sektorem bankowym. Do niedawna uczelnie przeżywały oblężenie na kierunkach związanych z pracą w banku. Od niedawna ten trend nie jest już tak stabilny. A wszystko wskazuje na to że praca w banku lub jego placówce już nie będzie tak łatwo dostępna.


guzik więcej
Grecja : Nie oszczędnościom

W niedzielę 5 lipca 2015 roku Grecy w referendum narodowym wypowiedzieli się w sprawie dalszych oszczędności i reformie długu publicznego. Niestety dla Europy wynik referendum jest niekorzystny. Grecja chce odzyskać swoje trzynastki i czternastki i nadal pożyczać od innych pieniądze.


guzik więcej
Paliwo tańsze o 50 gr na 1 litr

Od 1 lipca praktycznie każda firma w Polsce będzie mogła zaoszczędzić ponad 50 groszy na jednym litrze paliwa. Wraz z nowym miesiącem wchodzi nowe rozporządzenie ministerstwa finansów które przewiduje możliwość rozliczania paliwa zakupionego na firmę jako koszt uzyskania przychodu.


guzik więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50

Szukaj


Baner informacyjny z listą obsługiwanych banków Polskich
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski
FaceBook Page
Google+