Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Bierne święta 2015

W tym roku handlowcy nie szaleją z ozdobami świątecznymi. W niektórych sklepach dopiero 15 listopada rozpoczęto przygotowania do świąt. Czyżby handlowcy nie chcieli się zbytnio pokazywać nowej władzy ?

Afera Maltańska Szczyt UE

12 Listopada na Malcie ma odbyć się szczyt państw Afrykańskich i Unii Europejskiej oraz nieformalny szczyt państw UE w sprawie migracji jakiej teraz doświadczamy. Problem polega na tym że PiS i PO nie mogą jak zwykle się dogadać. Jarosław Kaczyński już pokazuje jak będzie rządził.

Złotówka traci na wartości

Efektem ubocznym dania klapsa Platformie Obywatelskiej było wybranie radykalnie postrzeganego ugrupowania Prawo i Sprawiedliwość na partię rządzącą. Obecnie mijają dopiero 2 tygodnie od wyników wyborów a już liczymy straty jakie wywołała ta zmiana warty.

TK wydał wyrok w sprawie OFE

Trybunał Konstytucyjny wydał wyrok w sprawie zagarnięcia pieniędzy z Otwartych Funduszów Emerytalnych. Decyzja byłą ukierunkowana bezpośrednio pod finanse budżetu państwa i całkowicie wbrew poszanowaniu własności osobistej.

Trybunał decyduje o 150 mld zł

Czekamy na decyzję Trybunału Konstytucyjnego w sprawie cofnięcia reformy emerytalnej oraz zwrócenia 150 mld zł do kas funduszów emerytalnych z których zostały zabrane w 2014 roku w lutym.

Przybywa drobnych kradzieży

Zmiana w prawie karnym, która była postulowana przez policję i wymiar sprawiedliwości sprawił że wzrosła drobna kradzież i przybyło drobnych złodziejaszków którzy kradną wręcz z kalkulatorem w ręku. Zmiany w prawie dokonała partia PO, to oni są odpowiedzialni za wzrost przestępczości.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski