Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

TK wydał wyrok w sprawie OFE

Trybunał Konstytucyjny wydał wyrok w sprawie zagarnięcia pieniędzy z Otwartych Funduszów Emerytalnych. Decyzja byłą ukierunkowana bezpośrednio pod finanse budżetu państwa i całkowicie wbrew poszanowaniu własności osobistej.

Trybunał decyduje o 150 mld zł

Czekamy na decyzję Trybunału Konstytucyjnego w sprawie cofnięcia reformy emerytalnej oraz zwrócenia 150 mld zł do kas funduszów emerytalnych z których zostały zabrane w 2014 roku w lutym.

Przybywa drobnych kradzieży

Zmiana w prawie karnym, która była postulowana przez policję i wymiar sprawiedliwości sprawił że wzrosła drobna kradzież i przybyło drobnych złodziejaszków którzy kradną wręcz z kalkulatorem w ręku. Zmiany w prawie dokonała partia PO, to oni są odpowiedzialni za wzrost przestępczości.

Polska rajem dla Ukraińskich firm

Od rozpoczęcia konfliktu zbrojnego na Ukrainie, Polska zyskała w oczach swoich sąsiadów. Gdy służby wewnętrzne Ukrainy rozpoczęły nagonki na największe firmy IT w swoim kraju, te postanowiły przenieść biznes do Polski. Przeczytaj dalej jakie są korzyści dla obu stron.

Kradzieże z tirów biją rekordy

Przestępcy nie próżnują i cały czas szukają nowych metod na szybki zarobek kosztem innych. Tradycją już jest napadanie na tiry i kradzież towaru z naczepy. Jednak te metody w obecnych czasach odchodzą już do lamusa. Sprawdź jak teraz oszuści wyłudzają towar od hurtowni i producentów.

Cyber ataki na Banki

Firmy zajmujące się produkcją oprogramowania antywirusowego ogłosiły że dwa pierwsze kwartały 2015 roku nosiły znamiona zwiększenia ataków za pomocą trojanów na użytkowników banków. U nas znajdziesz listę najbardziej atakowanych banków.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski