Puste
  • Dołącz do Certyfikat dla Wiarygodnych Firm PL
  • Wszystkie zalety Certyfikatu i Programu Wiarygodna Firma
  • Wszystkie zalety Certyfikatu Wiarygodna Firma
  • Dołącz do Katalogu Wiarygodnych Firm
Wiarygodnafirma.pl >> Kategorie >> >>

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomościBezpieczeństwo w sieci

Eksperci przewidywali że rok 2015 będzie rokiem w którym rozwiną się zagrożenia w internecie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Oznacza to nieuczciwą walkę z konkurencją za pomocą ataków hakerskich skierowanych na serwery, strony oraz wyniki w wyszukiwarkach.


guzik więcej
Cybernetyczne zagrożenia

Większość ludzi z branży przewidywała na rok 2015, wzrost zagrożeń ze strony sieci internet oraz konkurencji działającej w tej samej branży. Wojny cybernetyczne między firmami są już faktem i istnieją od 2000 roku. Dopiero teraz przybierają na sile wraz z wzrostem specjalistów z dziedziny IT.


guzik więcej
Odnowienie wizerunku certyfikatu

Po latach pracy, postanowiliśmy zmienić niektóre elementy naszego certyfikatu w celu odświeżenia jego wizerunku. Nasz certyfikat powstał kilka lat temu, w międzyczasie grafika poszła do przodu i niektóre trendy całkowicie przestały być modne a co gorsza funkcjonalne.


guzik więcej
Strategia EBC przynosi korzyści

9 marca 2015 roku ruszyło luzowanie ilościowe w Europie, zwane potocznie QE. Już w pierwszym tygodniu widać było wpływ tej decyzji na rynki finansowe w Europie. Europę stać na to by osłabić swoją walutę, skorzystają na tym kredytobiorcy i inwestorzy.


guzik więcej
Możliwość szybkiego zarobku

W ostatnich tygodniach na rynkach kapitałowych doszło do poprawienia nastrojów. A to ze względu na wprowadzone polityki monetarne w różnych zakątkach naszej planety. Efekt jest taki że można oczekiwać średnio terminowych wzrostów różnych aktywów. Przeczytaj i dowiedź się w co warto inwestować.


guzik więcej
Putin kopiuje Unię Europejską

Putin zaraz po powrocie na arenę po zniknięciu na 7 dni postanowił potrząsnąć światem i stworzyć nową walutę. Jego zdaniem będzie to odpowiedź na sankcje i ewentualne dalsze perturbacje w gospodarce.


guzik więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

Szukaj


Baner informacyjny z listą obsługiwanych banków Polskich
Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski
FaceBook Page
Google+