Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Rosja chce złagodzić embargo

Rosja przyciśnięta przez zimę i brak towarów rolno-spożywczych kombinuje nad złagodzeniem embarga na import. Jednak Rosja nie chce uchylać zakazu importu z określonych krajów jednak zrobi krok w stronę budowania rynku pracy a przy okazji po cichu ominie własne embargo.

Pracodawcy RP pozywają górników

Związek pracodawców RP złożył list otwarty do generalnej prokuratury z wnioskiem o ściganie i ukaranie liderów związków zawodowych którzy doprowadzili do strajku w kopalniach JSW i działali na szkodę firmy.

Przewidują spadek bezrobocia

Obecny minister pracy Władysław Kosiniak Kamysz przewiduje spadek bezrobocia oraz wzrost płacy w Polsce. Takie prognozy wysuwane są na podstawie nastrojów przedsiębiorców.

Czy anulują dług Grecji

Nowa partia która wygrała w Grecji wybory miesza na najwyższych salonach. Politycy nowego rządu Grecji próbują wymigać się z zadłużenia i reform które były ustalane wraz z poprzednim rządem w zamian za pomoc finansową.

Koniec manipulacji wskaźnikami

Wszystkie rynki i giełdy gdzie obraca się najróżniejszymi papierami wartościowymi, kontraktami CFG czy też towarami podlegają wskaźnikom. Według wskaźników ustalane są wartości dla większości aktywów i pasywów które znajdują się w rękach obywateli.

Ceny paliw w górę

Koniec obniżek na Polskich stacjach paliw. Można definitywnie zapomnieć o dalszych obniżkach i cenie w okolicach 4,00 zł za litr 95-tki. Wszystko za sprawą zmian na rynku i poszczególnych ruchów niektórych instytucji i krajów.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski