Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Ukraina:Stan wojenny

26.11.2018 roku Prezydent Ukrainy Poroszenko podpisał dekret który wprowadza na terenie Ukrainy stan wojenny związany z atakiem sił specjalnych Rosji na dwa kutry i holownik na morzu Azowskim, jednocześnie wznowiono walki w okolicach Donbasu.

Rekordowo niskie bezrobocie

Główny Urząd Statystyczny 26.11.2018 podał nowe dane na temat bezrobocia w Polsce. Okazuje się że po raz kolejny idziemy na rekord. W Polsce mamy sytuację w której to w historii nie było lepszego wyniku.

Spadło zaufanie do banków

Po wybuchu afery KNF z Markiem Chrzanowskim w roli głównej, wraz z spadkiem zaufania do KNF również dostało się bankom. Cały sektor po 13 listopada mocno ucierpiał wizerunkowo oraz w wycenie na giełdzie.

Leszek Czarnecki bohaterem

Biznesmen Leszek Czarnecki zasłużył na miano bohatera polskiego biznesu. Nie poddał się korupcyjnym naciskom i groźbom związanym z jego biznesem i odkrył prawdziwe oblicze ludzi z Prawa i Sprawiedliwości.

Afera KNF bez komisji

Partia Prawo i Sprawiedliwość zapowiedziała że nie poprze wniosku Platformy Obywatelskiej o powołanie komisji śledczej w sprawie afery wokół byłego już prezesa Komisji Nadzoru Finansowego Marka Chrzanowskiego.

KNF stracił zaufanie

Komisja Nadzoru Finansowego miała być gwarantem i formą zabezpieczenia która reguluje rynek finansowy. To KNF miał testować i wdrażać mechanizmy które stabilizowałyby sektor finansowy. Od 13.11.2018 wiadomo że KNF wymaga głębokich zmian gdyż stał się korupcjogenny.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski