Rejestracja
Partner
Responsive image

Wiarygodne informacje, Aktualne wiadomości

Elektro mobilność a smog

W Polsce dużo się mówi o samochodach elektrycznych oraz znaczącym wpływie na zmniejszenie zatrucia powietrza przez wyeliminowanie aut które spalają paliwa ciekłe takie jak benzyna oraz olej napędowy. Jednak czy to ma sens w kraju który 72 % energii elektrycznej pozyskuje z elektrowni spalających węgiel.

Chrzanowski zatrzymany

Dwa tygodnie po opublikowaniu stenogramów oraz przekazaniu nagrań do prokuratury Centralne Biuro Antykorupcyjne zdecydowało się na zatrzymanie głównego bohatera Marka Chrzanowskiego byłego już prezesa Komisji Nadzoru Finansowego.

50 tyś zgonów

Niewidoczne zagrożenie , niewidoczne bo bardzo małe, ale istniejące naprawdę. Mowa o pyłach i zanieczyszczeniach powietrza. Czas chłodnych dni wzmaga ogrzewanie prywatnych domów a to podnosi stopień zapylenia powietrza czyli tworzenie się smogu.

Ukraina:Stan wojenny

26.11.2018 roku Prezydent Ukrainy Poroszenko podpisał dekret który wprowadza na terenie Ukrainy stan wojenny związany z atakiem sił specjalnych Rosji na dwa kutry i holownik na morzu Azowskim, jednocześnie wznowiono walki w okolicach Donbasu.

Rekordowo niskie bezrobocie

Główny Urząd Statystyczny 26.11.2018 podał nowe dane na temat bezrobocia w Polsce. Okazuje się że po raz kolejny idziemy na rekord. W Polsce mamy sytuację w której to w historii nie było lepszego wyniku.

Spadło zaufanie do banków

Po wybuchu afery KNF z Markiem Chrzanowskim w roli głównej, wraz z spadkiem zaufania do KNF również dostało się bankom. Cały sektor po 13 listopada mocno ucierpiał wizerunkowo oraz w wycenie na giełdzie.

Wiarygodna Firma 2009 – Wszystkie prawa zastrzeżone. © Zawartość strony internetowej WiarygodnaFirma.pl chroniona jest przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz treści w nim zawartych należą do firmy Ads-Center Sp. Zo.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-413, Biuro: w Sky Tower Wrocław. przy ul. Gwiaździsta 62, piętro 12 nr lok. 2, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000717286, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, posiadająca NIP: PL8992840746, wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego: 10000 PLN. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WiarygodnaFirma.pl bez zgody właściciela jest zabronione. Serwis WiarygodnaFirma.pl stworzony przez: Krzysztof Wolski